Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Tardoson szeretnék házat...

Tardoson szeretnék házat venni. Akik itt élnek, hogy érzik magukat, milyen a közösség, mennyire élhető? Rendelő, óvoda, iskola, bolt milyen távolságokban elérhető. Télen ki lehet jutni belőle? Igazából minden érdekel. Köszönöm, ha segítesz :)

Figyelt kérdés

ma 08:59
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
1 szavazat
 1/2 Psycho ***** válasza:
53%

Én magam nem ott élek, de egy jóbarátom ott lakik, így szoktam járni arra időnként. Mindenesetre amit írok, ez miatt valamelyest fenntartásokkal kezelendő, de talán több mint a semmi (remélem segít).


Rendelő, óvoda, iskola, bolt (közepes méretű) centrális elhelyezkedésű, egymás mellett vannak. Kérdés persze mennyire közel veszel házat ezekhez - így vagy úgy, ott egy helyen megvan minden.


A táj csodaszép, hegyvölgyek közti kis faluról beszélünk - van mit felfedezni!


A közösségről nem tudok sajnos nyilatkozni.


Ami miatt nekem red flag lenne az az, hogy a legközelebbi nagyobb város (Tatabánya) 50km oda-vissza, ráadásul a szerpentinen, ami nem annyira üzemanyagbarát, plusz hát télen nem egy leányálom. Busszal is majd' egy órát rá kell számolni.


Tata esetén ugyanez a táv 25km, arrafelé is ágas-bogas "vadasparkon" mész keresztül, és ahogy beérsz, ott a BP-Győr vasútvonal átjárója, ahol kb 5 percenként piros a lámpa, így főleg csúcsidőben nagy torlódás alakul ki. Ha sietsz, elég idegőrlő.

ma 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Minden falu pusztul. Az elmúlt két évtizedben le se szrták őket, kivéve azt a pár kiemelt helyet, ahol viszont a basák akarata érvényesül, így az is gyász. A városok még valamennyire élhetőek, de a kilátás szerint 10-15 év és azok is teljesen le lesznek pusztítva.
ma 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!