Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit kezdjek azzal a helyzettel...

Mit kezdjek azzal a helyzettel hogy a faluban ahol lakom, alkoholistának gondolnak?

Figyelt kérdés

Amiben az a pláne hogy, mivel egészséges életmódot igyekszek folytatni, így már legalább 6-7 éve egyáltalán semmilyen formában nem iszok alkoholt. Előtte is max egy-egy összejövetelen egy minimális mennyiséget a hangulat kedvéért.


Igyekszem jóban lenni a faluban mindenkivel. Nem rég az egyik szomszéd megkérdezte hogy nem e mennék át segíteni valamit felrakni a teherautóra, természetesen igent mondtam.


Rajtam kívül még 5 ember volt a faluból segíteni, a házigazda mindenkit megkínált sörrel. Rajtam kívül mindenki elfogadta, én egy pohár vizet kértem és már itt volt egy érdekes kuncogás és pofa vágás a többi segítő részéről..


Majd miután végeztünk, már lassan mindenki indult volna haza, az egyik megkérdezte hogy "és amúgy neked mi a kedvenced, a bor, sör, pálinka"?

Mondtam hogy "egyik sem, nem szoktam alkoholt inni."


Itt kapásból hallottam egy visszafojtott röhögést, meg pofákat vágtak egymásnak, aztán témát váltottak..



Kb egy hónappal ezelőtt pedig nagyon megvoltam fázva, plusz be volt gyulladva a fogam amire szedtem fájdalomcsillapítót.

És így leugrottam a boltba venni pár dolgot, (nem voltam túl jó passzban)

a bolt előtt meg szinte mindig vannak és ahogy megláttak rögtön azt láttam a tekintetükön hogy "Na ez be van b@szva" És bent a boltos is borzasztóan lekezelő volt, aki amúgy nem szokott az lenni..



Már egy néhány éve tudok róla hogy ez terjeng rólam a faluban, alapból nem szokott érdekelni, de az ilyen helyzetek azért elég megalázóak tudnak lenni...


tegnap 11:01
 1/8 anonim ***** válasza:
19%

Neked mentális problémáid vannak.

Többször is, falubeliek jelenlétében visszautasítottad az alkoholt, majd ezek után meg vagy győződve róla, hogy alkoholistának tartanak.

Ez kb. olyan, hogy láttak nővel csókolózni, és biztos melegnek gondolnak.


Ezzel a helyzettel azt kell kezdeni, hogy fel kell keresni egy pszichológust.

tegnap 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

#1 Nem jól fogalmaztam meg a leírást.. Az hogy ezt hiszik rólam, már egy több éves történet (ismerősök, barátok visszamondták) innen tudom.


A leírásban csak az ebből fakadó kellemetlen helyzeteket taglaltam.

tegnap 11:18
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Kit érdekel, hogy mit gondolnak? Engem egy kikent nagyképű nagyasszonynak gondolnak. Miért kellene foglalkoznom azzal, mit hisznek mások?
tegnap 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Szűz vagy?falu bolondja vagy?
tegnap 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen pofákat vágó, mások előtt kinevető emberekkel biztos nem igyekeznék jóban lenni, nem tűnnek értelmesnek. Aki pletykáknak hisz, miközben tőled épp az ellenkezőjét tapasztalja, az egy gyökér.
tegnap 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ignoráld a témát!
tegnap 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#6 Ezt teszem már az elejétől kezdve, de ettől még nagyon rosszul esik mikor újra és újra szembesülök a dologgal.
tegnap 14:03
 8/8 anonim ***** válasza:
19%
Válaszold ezt következőnek: " mi a k.urva any.ádat röhögsz te alkoholista?"(főleg ha pia van a kezében)
tegnap 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!