Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit csináljak ha elviselhetetl...

Michael The Siren kérdése:

Mit csináljak ha elviselhetetlen a szomszédom?

Figyelt kérdés
Pár hete kezdődött. A gyógyszereire iszik. Hajnalban átjön, és addig üvöltözik, amíg fel nem veri az egész házat. Volt, hogy üvegeket dobált az ablakunkra, egyszer oda is taccsolt a telkünkre. Próbáltam már neki szólni, hogy fejezze már be a gyógyszereire való ivást, de tagadta, hogy ő valaha is ezt tette. Amikor megmutattam neki a felvételeket, azt mondta, hogy “ ez biztos valamelyik utcán tobzódó csövi”. Segítsetek pls mert már tényleg nagyon elviselhetetlen!! 🙏

szept. 30. 14:42
1 2
 11/20 Harminci Eliot válasza:
64%
Épp engem terrorizál, megtalált basszus… :(
okt. 1. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 Pumber89 ***** válasza:
80%

Mi az, hogy nem csinál vele a hatóság semmit amikor bemegy más telkére?

Verjétek el úgy, hogy az orrán folyjon ki a szara. Akkor majd ugrik a hatóság....

okt. 1. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

#13


Mi sem tudunk semmit csinálni, verekedni nem merek, mert 148 centi vagyok, ő 175.

okt. 1. 16:12
 14/20 Miss Lady válasza:
100%
Szerintem inkább a gyógyszereivel kéne leállnia
okt. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

#Miss Lady


Szívgyógyszer, nem állhat le vele :(

okt. 1. 16:29
 16/20 A kérdező kommentje:
Újra szóltunk a kékeknek, elmondtuk újra ezt, illetve h. Be is tört vkihez. Azóta háziőrizeten van, és másfajta gyógyszert szed :)
okt. 1. 19:42
 17/20 A kérdező kommentje:
A szomi meg mindig elviselhetetlen. Meg mindig a nyitott ablaka alatt uvolt es kvahangos zene is tarsul hozza :(
okt. 3. 22:25
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
cigány?
okt. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
48%
Nem igaz nem lehet venni két méter vastag láncot és elverni mint a lovat.
okt. 4. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
93%
Nem akarok rosszindulatú lenni, de különben a teljes nevének leírása jogsértés volt. Ha valaki a pártját fogja és szól neki, akkor még ti kerültök bajba. Taps! Ne legyen így, csak szóltam és legközelebb ilyen ne történjen.
okt. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!