Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ezt érdemes lenne jelezni a...

Ezt érdemes lenne jelezni a rendőrségen?

Figyelt kérdés
Romák mellett lakunk. A gyerekeik nagyon kötekedőek. Eddig csak beszólogattak, különböző módon provokáltak. De ma biciklivel szórakozott a gyerek. Egyenesen jött felém, mintha el akarna gázolni. Meg kellett álnom, hogy most mi van. Nekem akar jönni? A másik kötekedő gyerek meg röhögött mögötte. Azt mondta ismerős, hogy el kell menni a rendőrségre jelezni, mert ha baleset lesz belőle,legyen myoma hogy már jeleztem, hogy ezt csinálják. Tényleg jeleznem kellene?
tegnap 21:37
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Nem kell jelezni semmit amíg nem történik baj úgysem tudnak vele mit kezdeni
tegnap 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Akkor mégjobban rádszállnának. Nekik ez vicc volt meg játék.


De ha elkezded őket fenyegetni már nem viccbol fognak rádmenni

tegnap 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem addig nem csinálnak semmit amíg nincs baj, hanem amíg nem tesz feljelentést az illető jelezgetessel, bejelentéssel semmire se mész.
tegnap 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#3 Ennyi amit leírtam elég a feljelentéshez vagy ha nem tudom bizonyítani semmiresem megyek vele? Vagy esetleg még nekem lehet bajom, hogy megvádoltam őket?
ma 06:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!