Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miért néznek úgy rám, mintha...

Miért néznek úgy rám, mintha UFO lennék?

Figyelt kérdés
Vidékre költöztem, naponta szoktam futni. Szerintem az egész faluban én vagyok az egyetlen, aki fut. Mikor meglátnak, mintha elcsodálkoznának, hogy jéééé, egy sportoló ember.

ma 20:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Vagy jé aki nem dolgozik es "üresben" fut.

Pont falukban jellemző leginkább hogy tobbmuszakolnak hetvégén még maszekolnak is vagy melo után a saját házukat építik fel, termesztenek, állattartanak stb.

Ezeknek dobbenet hogy mi a jo isten ertelme van szaladgálni körbe körbe.

ma 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%

Bakker egy 50 es tata aki disznót vág lenyomna egybol. Ezeknek a fittség meg erő az a munka, az edzoterem pedig a munkahely/lakhely. Hajnal 4 kor kelnek alapbol.

Az asszonyoknak olyan bivaly erős a dagasztástol is a keze, hogy inkabb meg se ismerd😂


Egyiknek se kell futkorászni..

ma 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Mo.-n nagyon kevesen sportolnak, ott valószínűleg ez nem szokás.
ma 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vidéki vagyok, és itt a környékünkön nagyon sokan fizikai munkát végeznek, ezért eszükbe sem jutna még szabad idejükben is futni, mert csak a munkával is elég sportosak. Például ránk akkor néznek úgy mint az ufóra amikor a kutyánkat pórázon sétáltatjuk, és bár hatalmas termetű, de gyönyürűen sétál a lábamnál. Mert nálunk az a szokás hogy a kutya házörző (nem helyes dolog).
ma 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Vidéken mindenki céllal megy csak valahova. Pl a boltba postára randizni vagy a templomba vagy stb.

Ha vki céltalan "kóvályog" már gyanús hogy minek ólálkodik arra.

ma 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!