Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A rendőrség tesz valamit az...

A rendőrség tesz valamit az ablakba éjszaka kiülő, hiénaként röhögő ittas emberekkel?

Figyelt kérdés

Erre vonatkozik a csendháborítás?

Mivel az ablakban ülnek a zene is kihallatszik, nem csak a káromkodásuk.



tegnap 23:00
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Rájuk szólnak max de sokra nem mész vele :/
tegnap 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%

Magyarországon? Nem. Ott nem ismert fogalom a hangos. Ami megfoghatatlan és szubjektív (mert a hallás sérültnek ugye nem hangos) azzal nem fog kezdeni senki semmit. Meg amúgy is csak idegőrlő intézkedni ilyenekkel.

Svájcban ha hangosan pukizol már kopogtat a rendőr.

tegnap 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
57%
22 óra után csendháborításért komegy a rendőrség de 22 óra előtt lehet hangoskodni
tegnap 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
57%
Kimegy*
tegnap 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Fél 12 van és még mindig nyomják. Az itteni rendőrség egy nagy nulla, rengeteg a lopás a városban és azzal sem törődnek.
tegnap 23:31
 6/7 anonim ***** válasza:

Füldugó + bumzli hallásvédő fültok. Nekem ez segített amikor egy ipari húselosztóüzem felett laktam az első emeleten, mert beköltöztek a 7 emeletes panel földszintjére. Hozzáteszem egy lakóparkba. Ha ezek nem lettek volna, minden nap hajnali 4-kor kellett volna kelnem és pár percen belül halláskárosodást szenvedtem volna. Szóval szerezd be ezt a kombót, neked is fog segíteni.

Ja és még valami. Ha az én esetemre nem intézkedett senki 20 év mindennapos lakók háborúskodása alatt, akkor kétlem, hogy itt bármi is történne.

tegnap 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hosszútávú megoldást viszont csak a költözés fog hozni. Egy civilizáltabb országba mondjuk. Nekem bejött.
tegnap 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!