Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Merjek venni a Diószegi...

Merjek venni a Diószegi Sámuel utcában egy olcsó lakást?

Figyelt kérdés
Sziasztok a Diószegiben szeretnék vásérolni egy lakást az utca legelejéről. Sok rosszat hallottam régebbi posztokból, a kérdésem az lenne, hogy megéri-e ott lakást venni potom pénzért? Úgy vagyok vele ha ki is költözöm bérbe tudom adni csak félek, hogy hamarabb "lékelnek" meg mint hogy arra sor kerül. Továbbá az utóbbi időben mennyire jellemzőek a késelések, betörések egyebek?

tegnap 18:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén, szerinted ha te nem tudsz ott lakni akkor kiadni ki tudnád? Legalábbis olyannak aki normális, fizet rendesen, nem amortizálja le és nem telepíti oda a kiccsaládot?
tegnap 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem biztos, hogy ki tudnád adni, nem véletlenül árulják azt olyan olcsón. A lehető legrosszabb környék. Gondolom, a ház is nagyon ócska.
tegnap 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
42%
ÉN, 1 esetben venné ott lakást: Ha egy önkormányzatos ismerőssel át tudnám játszani drágábban az önkormányzatnak. Ha nyernék vele tisztán 1M-et már megérte.
tegnap 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Aki nem rasszista az nyugodt szívvel lakik ott.
tegnap 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem most adnám ki hanem legkorábban is 5 év múlva, addigra meg csak lesz valami változás a környéken ha nem másban akkor nézőpontban. Rasszista nem vagyok, bármilyen féle fajta ember belémereszthet egy kést hazafelé menet, és ezt inkább elkerülném. Horror storykat olvasok innen onnan, a felújítással nem lenne probléma tőlem lehet lelakott legalább úgy alakítom ki amilyennek én akarom csak ne tegyenek el láb alól cserébe én sem ártok senkinek.
tegnap 19:34
 6/9 anonim válasza:
61%

4. A rasszizmus, az önvédelem egyik legelemibb, ösztönös, genetikailag kódolt formája.


Meg őszintén, HA, te nem vagy rasszista, és odaköltözöl, attól még a ciCKÁNY leszúr és/vagy kirabol.

tegnap 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
49%
Nem tesznek el láb alól, mért tennének egy idegent, de attól még undorító a hely! Koszos, lepukkant, kellemetlen. "Lesz változás a környéken" - mért lenne?
tegnap 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Tervben van a rehabilitáció arrafelé.

De inkább másutt nézz.

Ha pénzt fektetsz valamibe, ne nyűg legyen a nyakadon az ingatlan..

tegnap 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én nem mennék oda. Egyrészt rossz a közbiztonság, másrészt zavaró lehet a szomszédság, idegesítő, a ház is lehet, hogy csúnya. Még ha nem is leszel bűncselekmény áldozata, depresszióssá válhatsz ettől. Később meg nehéz lesz eladni, vagy cickányokkal kell üzletelni, mert más nem veszi meg. Utóbbi is elég kockázatos folyamat.
tegnap 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!