Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Bécsben mennyi pénzből lehet...

Bécsben mennyi pénzből lehet kijönni?

Figyelt kérdés

Mondjuk egy fő. Néztem albérleteket, ilyen 500-700 euróért már vannak. (Hogy mennyire nehéz kapni az már más kérdés de egyelőre más nem is érdekel)


Viszont másról nem találtam infót. Kaja mennyi? Szolgáltatások mennyi? Fodrász, ilyesmi?

Állateledel mennyi? Van 2 cicám is.

Szórakozni keveset szórakozom de mondjuk ritkán azért megyek valahova, mondjuk egy tipikus "beülős" hely milyen árban van a hazaihoz képest?

Mozi, színház ilyesmi mennyi?

Háztartás?

(Vezetékes) internet?

(Mobil) telefon?



tegnap 22:01
 1/5 anonim válasza:
Színvonalfüggő.
tegnap 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ez így kevés lesz ha ennyire erőlteted meg magad, nem én fogom kikeresni neked

üdv Dublinból

tegnap 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hát mondjuk aki Bécsben él, az meg tudja mondani.

Színvonal? Mire gondolsz? Semmi luxus. Alap dolgokat meg tudok én is főzni mint a húsleves, borsóleves, bableves. Rántott hús, rizs, sajtok, rakott ételek stb.

Azon kívül a mekis kaját is szeretem havi 1-2X megyek mekibe. De finomakat is szeretek enni, havi 1X minimum megyek étterembe. De a kifőzdés kajákat is szeretem - már ha jól van megcsinálni. Meg a zsírban tocsogó egészségtelen hamburgert is szeretem, de szeretem az egészséges rakott karfiol-borkkoli kombót is.

ma 09:05
 4/5 anonim ***** válasza:

bécsben élek, de nem fogom most lebányászni a közüzemi számlákat a polc tetejéről a kedvedért, de már a könyvelőnek összerakott számlákat se bontom meg.

de tessék, ne sírj, hogy a gonosz többiek nem oldják meg helyetted az életed: a telefonom 20, a kajám 400 (körül?) program 20, macskám nincs. de kinyitod az otthon használt bolt osztrák oldalát, és megnézed a katalógusban, mennyibe kerül a macskád által evett táp.

minden adatot megtalálsz amúgy online. kapd össze magad, ha ilyen lusta sgg vagy, tényleg felesleges elindulni is.

ma 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
persze maradj otthon ha ennyi amit beleraksz, jó lesz neked az, csak fizess
ma 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!