Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Valakinek kínaival összetűzése?

Valakinek kínaival összetűzése?

Figyelt kérdés
tegnap 08:46
 1/8 anonim ***** válasza:
24%
Volt. Es pont ugyanazert, ami vilagszerte elofordul veluk kapcsolatban. 🤫😉🤷‍♀️
tegnap 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nekem ma volt! Undorító az egészben, hogy a saját hazámban félemlítenek meg bevándorlók! Mi lesz itt pár év múlva! És nincs kinél panaszt tenni, mert mindenki a kebelére öleli őket! Nem olyan szentek, mint mutatják magukat!
tegnap 09:45
 3/8 anonim ***** válasza:
15%
3, kerdezo. Pontosan. Ezt latjak mar a vilagban mindenhol.
tegnap 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt. Kinaiban voltam elado.


Tök örömmel kezdtem dolgozni magamtol megcsináltam a rumlis kirakatot is szép rendbe, a vevő forgalmat fellendítettem segitettem mindenkinek mindenben mindenki moyolygós lett es hallod zavarta a főnököt hogy bolodgan ügyesen dolgozom. Elkezdte visszatartani a bèrem csak köcsögségből, amikor aru jött orditva mondta hogy pakoljuk ki, ezeknél ugy kell dolgozni hogy rosszkedved van nem mosolyoghatsz ne csinálj rendet csak ha mondja, mert ha önallo vagy az őt bántja meg stb.


Betegek.

tegnap 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kétszer, mindkét esetben csak annyi, hogy nem értettem mit mondanak. Olyan erős akcentussal beszéltek, azt hittem kínaiul.

Szóltam angolul, németül, de csak nem értettem mit válaszolnak "kínaiul". Mint kiderült, az egyik angolul beszélt (valami nagy cégtől jöttek a munkahelyemre, túlképzett zsenik, magukra is vették hogy értetlenkedtem), a másik meg magyarul beszélt. Még le is rasszistáztak...ha egyszer nem értem hogy mi a faxxt akar mondani, akkor nem tudok mit tenni. Ez nem rasszizmus.

Szerintem ők se értenék az én kínai beszédemet, ha magyar kiejtés szerint mondanám a kínai szavakat.

tegnap 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi történt?
tegnap 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy kínai nő elég trágárul beszélt velem a Covidrol pár éve neten.
tegnap 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Lesz még itt nemulass!
tegnap 15:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!