Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miért zavarja a szomszédomat...

Miért zavarja a szomszédomat minden?

Figyelt kérdés

Télen az, h nagyon ritkán hozzájuk füstöl a kéményem, nyáron pedig (napközben), h ugatnak kb.: 10 pecet a kutyáim,de azt sem egyfolytában, stb.

A közös kertszomszédunknak van két kutyája( egy közepes és egy nagyobb méretű) és állandóan attól fél, h a kutyák biztosan át fognak ugrani és megharapják a gyermekeit,pedig jó a kerítés.

Fura természete van: néha kikel magából.

Úgy üvölt a gyermekeire, v. a feleségére,h még "három" utcával arrébb is lehet hallani.

Nem vagyunk rosszban, de már kezd idegesítő lenni.

Hat éve költöztek le ide, ebbe a kisvárosba, de barátaik azóta sincsenek.

Ez vmi betegség lehet?


szept. 17. 09:23
 1/7 anonim ***** válasza:
43%
Tehát olyan zavarja, ami minden mas normális wmbert is. Ne füstölj hozzá és állítsd le a kutyáidat. Nem vele van a probléma.
szept. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%

1

Jó ötlet. Szólhatna a szélnek, hogy ne arra fújjon.

szept. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
27%

#2

Nem kéne szeméttel meg nedves fával fűteni. Abból lesz büdös füst.

szept. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

3

Vagy ez, vagy a szomszéd egy idióta, akit így is úgy is minden zavar...


Én azért nem lakom vidéki kertes házban, mert idegesít a kutyaugatás, a kakaskukorékolás, a flexelés, fűnyírás stb. Ha valaki vidéken él, akkor tanulja meg ezeket elviselni.

szept. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

#4

De városi tömbben meg a feletted lakó dörömbölését kell viselni, meg azt hogy valamelyik szomszéd folyton felújít, jön be a cigifüst az alattad lakótól, stbstb.

A szomorú az, hogy már sehol nem lehet nyugalomban élni.

szept. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91%

5

Nyilván, de én jobban kedvelem a várost és számomra sokkal, de sokkal könnyebb elvisleni az esetleges kellemetlenségeit.


Én sem hisztizek, hogy hallom a szomszédaimat, ők se hisztizzenek, hogy hallanak engem.

szept. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Költözzön tanyára.
szept. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!