Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hajnali fél 1-kor kiporszívózh...

Hajnali fél 1-kor kiporszívózhatom orrszi-porszíval a gyerekem orrát?

Figyelt kérdés
Kisfiam megfázott és megállás nélkül folyik orra. Sajnos egy porszívónk van itthon ami egy Karcher WD6P és nagyon hangos. A szomszédok biztosan hallják, kérdés, hogy mennyire és mennyire zavarja őket? Szerintetek fél óránként bekapcsolhatom a porszívót egy percre az éjszaka folyamán?

tegnapelőtt 00:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
49%

Nézd, én megtenném, ha a gyerekem érdeke ez lenne.

Az egy másik kérdés, hogy még ezen a héten beszereznék egy csöndesebb porszívót.

A szomszédok lehet, hogy kiakadnak rád, de én inkább elviselném lehajtott fejjel a b...tatásukat, minthogy a gyerekem fuldokoljon.

Különben ezért jó, ha hasonló élethelyzetben levők laknak egy házban. Akinek szintén van kisgyereke, az általában ismeri ezt a problémát és megértően viszonyul hozzá.

tegnapelőtt 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
60%

Én a szomszédodként biztos puffognék, hogy mi a halálért kapcsolgatja valaki a porszívót éjjel, de ha észbe kapnék / megtudnám, hogy a beteg gyerek miatt van, akkor egy szavam nem lenne.


Egy éjszakát mindenki kibír, azért nem ütvefúróról van szó.

tegnapelőtt 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
16%
igen
tegnapelőtt 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
49%
Teríts rá vastag pokrócot, az minimalizálja a zajt. Persze hosszú ideig így nem érdemes használni.
tegnapelőtt 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
87%
Nem kell fél óránként kiszívni az orrát. Naponta 3-4x. Tehát éjjel egyszer elég, utána tud aludni.
tegnapelőtt 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
54%
Gyerek egészségese fontosabb mint a szomszédok.
tegnapelőtt 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
53%
Én megtenném, de aztán bocsánatot kérnék a szomszédtól, amikor legközelebb találkozunk.
tegnapelőtt 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
30%
Fél óránként nappal se szívd az orrát, gyermekorvos se tanácsolja. Egyébként meg egyszer - kétszer simán éjjel, ha muszáj.
tegnapelőtt 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%

Inkább ne. Vannak manuális orrszívók, lehet nem olyan hatékony, de legalább csendes. Te mennyire értékelnéd, ha a szomszédos este 3x felverne alvásból. Ráadásul megfázós a gyerek, akkor tételezzük fel, hogy egészen tavaszig ez menne.


Javaslom, hogy adj a gyereknek valami jó multivitamint és öltöztesd fel máshogy, mint ahogy most van. Túlöltöztetni se jó, meg 28 fokos lakásban tartani se oké. Megizzad, kiviszed, aztán már meg is fázott. Valamin változtass. A magad érdekében is.

tegnapelőtt 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
77%
Ezen én is dilemmáztan annak idején, próbáltam elkerülni, de sajnos volt, hogy tényleg muszáj volt, a kézi orrszívó semmit nem ért, én meg akkor már úgy voltam vele, hogy a szomszédoknak is jobb, ha egyszer kétszer bekapcsolom éjjel a porszívót két percre mintha egész éjjel üvöltve sír a gyerek, mert nem kap levegőt és nem tud aludni.
tegnapelőtt 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!