Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Vajon kifigyelte a lakást?

Vajon kifigyelte a lakást?

Figyelt kérdés

Nemrég egy férfi itt sétálgatott és nagyon nézett befelé az ablakokon. Nyitva volt mind, mivel esett és szellőztettem.

Arrébb mentem, hogy lekapcsoljam a villanyt és megnézzem magamnak, ki a fene az, mert első ránézésre nem volt ismerős, gondoltam nem is itt lakik, de hallottam, hogy bejött a lépcsőházba, de feljebb nem ment, én az elsőn lakok, alattam üzletek.

Elég furán viselkedett, ahogy itt járkált és bámult befelé sorban az ablakokon, mintha részeg vagy drogos lett volna. Tudtommal nem lakik itt ilyen fazon.

Szerintetek van miért aggódnom? Mennék már aludni pedig, de rendesen beparáztam.



aug. 20. 22:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

10


drotos elektromos szunyoghalom van es nagy ablak kijev a parkanytol joval madar sem hal meg max elrepul mert megcsippantja a feneket. En nyitott ablaknal szoktam amugy villany kapcsolni jojjon maffia en leboxolom elo van keszitve minden. dupla ajtos business, vas forgoval a belso, es ket zar. aki be akar jonni annak tapsolni fogok es en adom neki oda minden vagyonom.

aug. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, igen, még élek.

Albérlet, így a rács sehova sem opció.

Rendes zárak vannak, nem tudom a nevét, ami kereszbe megy az ajtón 3 vasrúd, meg 2 sima zár.

Én mindig itthon vagyok este, mindig fel van kapcsolva 1 villany, ami nem túl erős fényű, de nem botlok fel mindenben.

Itt nincsenek szúnyogok, de minden ablak szúnyoghálós.

aug. 21. 11:09
 13/15 anonim ***** válasza:
Az a vasrud ilyen vizszintes vagy tenyleg keresztes? Ha ekkora vedelmet biztosit a berbe ado akkor nem a legjobb kornyeken lehetsz vagy nemtom. En csak egyszer hallottam valaki mintha kulccsal nyitja az ajtot mondom mi ez aztan kineztem akkorat utottem az ajton es mondtam "halo". Kinyitottam aztan ugy tett mintha telozna, mondtam neki meg egy ilyen ne legyen. Nem tudtam mit csinalni mert nem jott be, de ha maganteruletre jon, ki is lehet oltani az eletet, torveny szerint. De a "hatastalanitas" meg eleg vicces dolog. Hogyan hatastalanitasz mondjuk egy 2m-est egy 162cm-es nokent? :) hat macicsapda kb. telepakolva egerfogoval, rohej. De mindegy, paprika spray, legpisztoly aztan johet a kabelkoteg a labara mondjuk mert el fog esni. osszekotod es mar "hatastalanitod" - ez csak egy taktika, de nemtom ez is jogilag hat... ilyenkor mindig kell ugyved, mennyire volt jogos amit tettel, o mennyire nem vedte meg magat csak belepett... hulye egy orszag ez.
aug. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Nem jutott eszembe a neve, rosszul írtam, az egyik ilyen hevederzár, arra azt mondtak, hogy egész biztonságos. A többi lakónak is ilyen van, akiknél meg a régi bejárati ajtó van felszerelve.

Az ajtómig nem jutott el az illető, remélem csak be volt állva és azt sem tudta hol van.

aug. 21. 12:39
 15/15 anonim ***** válasza:

hat ha nagyon akar valamit a csavo akkor hivd a zarzorro.hu-t ugy becsinaljak a zarat mint a betont. Be is merik, hogy hova lenne optimalis rakni. Nekem egy kicsi van 5 forditassal vizszintes ugyanugy, azt mondtak azt berugni sem tudjak olyan helyre raktak, max lent sarokban. Igaz ~70 ezer volt. De megerte szerintem. Bemertek meg minden, furtak faragtak, adtak ket kulcsot is mert az also betetet kulcsosat is kicsereltek, az is kemenyebb. De a fenti vizszintes annak kulon kulcs kell de ilyen specko amit be kell nyomni es meg a kulccsal is nehez forditani. Ha azt piszkaljak maga a lockpick amit hasznalnak beletorik ott helyben. Talan bele sem kezdenenek. max az alsoba, azzal talan benyulnak de az is ki lett cserelve.


mondom ha nagyon felsz zarzorro.hu elmondod mi a gond, jonnek es bemerik. Csak dragak szerintem nekem amit bemertek es nem is teljesen ajto egeszet vizszintbe hanem kb negyedeig, de talan egy picit kisebbig. Ezek valami egyetemi professzorok voltak szerintem.

aug. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!