Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Vajon kifigyelte a lakást?

Vajon kifigyelte a lakást?

Figyelt kérdés

Nemrég egy férfi itt sétálgatott és nagyon nézett befelé az ablakokon. Nyitva volt mind, mivel esett és szellőztettem.

Arrébb mentem, hogy lekapcsoljam a villanyt és megnézzem magamnak, ki a fene az, mert első ránézésre nem volt ismerős, gondoltam nem is itt lakik, de hallottam, hogy bejött a lépcsőházba, de feljebb nem ment, én az elsőn lakok, alattam üzletek.

Elég furán viselkedett, ahogy itt járkált és bámult befelé sorban az ablakokon, mintha részeg vagy drogos lett volna. Tudtommal nem lakik itt ilyen fazon.

Szerintetek van miért aggódnom? Mennék már aludni pedig, de rendesen beparáztam.



aug. 20. 22:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
Tudod rendesen zárni a lakást? Ha még mindig kint van vagy hangokat hallasz, inkább hívd a rendőrséget.
aug. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Igen, 3 zárral be van zárva a bejárati ajtó. Nem hallok semmit, egy szomszéd jött csak haza azóta.
aug. 20. 23:42
 3/15 A kérdező kommentje:
Az itteni rendőrség 0, rengeteg a lopás, lopási kísérlet a városban, de nem tesznek semmit.
aug. 20. 23:43
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Túlélted, Kérdező?
aug. 21. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Írjál ám, hogy minden rendben!
aug. 21. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Földszintre alap a rács az ablakra és egy masszív ajtó, ahol ilyen sz@r a közbiztonság. Kamera is már csak pár 1000 ft a netről, telefonra is tudják nyomni az értesítést, ha mozgást érzékel. Tudom, kissé börtön hangulata van, de ha egyszer kell.

Meg van ilyen stoboszkópos villogó. TV fényeit szimulálja, mintha lenne otthon valaki. Google: fake tv light

aug. 21. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is vegyél rácsot


Amúgy meg hozzám is lesnek be, mint a birkák amikor szellőztetek. Megállnak az ablak előtt és rendesen nyújtogatják a nyakukat, próbálnak mindent szemügyre venni. Lehet ez is csak ilyen nyomorék kukkoló volt.

aug. 21. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
en csinalom forditva. kinezek az ablakon es bamulok mindenkit. meg ok jonnek zavarba.
aug. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
betoro nem csinal ilyet nyilvanosan, sem rossz akaro. ez valami csak koveto kompulziv szemelyiseg lehet. Merem kimondani nem csak veled csinalja. Nappal is amikor van ideje. A gond az lenne, ha olyan helyekrol figyelne, ahol nem eszreveheto, de azt nem is latnad szerintem. A hulye lenne olyan barom, hogy kimegy valami utca/ter kozepere, oldalara es elkezd bamulni teljesen befele. Alkalmas helyeken kene csinalnia alkalmas idokben, es nem csak lekapcsolt villanyoknal, vannak eszkozok (most nem sci-fi dolgokra gondolok) amikkel nem is kell, hogy felkapcsold a villanyt de o belat ha a fuggony be van huzva. Ugymond nem lat be, de az objektumokat, mi hol van kb. csak azokat latja, mi milyen kozel van, fuggony van-e ott, tukor esetleg, ha jo helyre hasznalja akkor meg egy kis vilagitast is ad de nagyon kicsit es halvany. Es megannyi eszkoz letezik ilyen amirol nem is gondolnad, hogy mire lehet hasznalni.
aug. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

Amikor a full-paranoiás lakó és a szimplán kettyós járókelő találkozik.


Tanulság, kérdező, legközelebb nem kapcsolunk villanyt nyitott ablaknál, este, sötétben.

Amúgy nem is értem, nem megy tele este szúnyoggal a lakás, ha fel van kapcsolva a lámpa? Csak mert mi mindig ezért ügyelünk rá nyáron, hogy nyitott ablaknál ne kapcsoljuk fel.

aug. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!