Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » "Budán inkább idősebbeknek, a...

"Budán inkább idősebbeknek, a pesti belvárosban fiatalabbaknak, fiatalosaknak jó lakni." Ebben van valami igazság?

Figyelt kérdés
aug. 6. 13:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok.
aug. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
A belváros valóban inkább a fiatalokhoz áll közel, de hogy Buda öreges lenne, ez marhaság.
aug. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%
Nekem 20 évesn is Buda tetszett. Pest nagyrésze mindig is prolis volt. Persze a belváros nem.
aug. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyikben vannak jó helyek, kérdés ki mennyire szeret hegyet mászni vagy tekerni fel a bicajjal, kocsi és busz-villamosnál persze mindegy.
aug. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
75%
Pont a belváros nem prolis? Hát én meg pont, hogy attól okádok, a körfolyosós házak, a kutyaszarban és kutyapisiben bűzölgő utcák, mindent betont borít, hát tényleg nagyon elit 😀
aug. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
79%
A pesti belvárost azért ajánlják fiataloknak, mert a legtöbb szórakozóhely ott van, főleg a bulinegyed.
aug. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
47%
Nincs
aug. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Buda és Pest is túl nagy ahhoz, hogy általánosítani lehessen. Nézd meg a III. kert.! Van benne elit lakópark és panellakótelep egyaránt, továbbá átlagos kertváros is.
aug. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, nekem valahogy fiatalként sem rossz, ha van némi zöld terület a környéken és mondjuk nem kell hajléktalanokon átlépkedni az aluljáróban. De persze ízlések és pofonok...
aug. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Pesti oldalon Zugló és a Marinapart környéke tetszik, minden más tekintetben Buda. Üdv a Rómairól 🙂
aug. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!