Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Problémás panel lakó, aki...

Problémás panel lakó, aki megkeseríti a többiek életét, ér ellen valamit birtokvédelmi eljárás?

Figyelt kérdés

Üvölteti a tv-t, ágyi poloska invázió van nála, így természetesen átterjed a szomszéd lakásokba is néha, amit nem győznek írtatni a normális lakók ( ezt nyilván nem lehet bizonyítani), árad tőlük a bűz, koszosak.


Több lakót is nagyon zavar már ez az évek óta tartó cirkusz. Van bármi esélyünk szerintetek, ha összeállunk?



júl. 22. 15:53
 1/7 anonim válasza:
39%
Van.
júl. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Lof@szt van. Semmi eselyetek sincs... Sajnálom :/
júl. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%
Folyamatos rendzavarással van esély és erre lehet aláírást gyűjteni. Ha az illető bérlő, akkor fellép ellene a tulajdonos társaság és a Nébih együtt. De nálunk például volt botrány abból, hogy bérlőket jogtalanul bántottak és tulajdonostól szivárgott át hozzá poloska. Jogszabályok szerint csak bérlő terhelhető és kötelezhető írtásra. Én beszóltam a társaságnak, hogy Orbán Viktorral módosítsák át a szabályokat. Mert oda jutott a helyzet, hogy minden lakó fúrni akart mindenkit. Pokoli közhangulat alakult ki. Az ártatlant is bántották és rögtön utána az egész ház fertőzött lett. Be is ismerte a házvezetés, hogy nem tud mit tenni hiányos jogszabály miatt. Azóta óriási csönd van, hogy beugattam. De ez megy igazából mindenhol, csak sehol senki nem nyitja ki a száját másokat megvédeni. Én megtettem.
júl. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon nincs.
júl. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi már megjártuk. A beteg állat telehirdta a lakását a mennyezetig hulladékkal: egerek, patkányok, csótányok.


1 rendőrség - nincs bírósági határozat, semmit nem tehetnek, nem léphetnek be;

Menjünk a jegyzőhöz


2 jegyző- széttárja a karját, menjünk a szociális osztályra


3 szociális osztály- nincs hatósági joguk, menjünk aKatasztrófa-védelemhez.


4 Kat.Védelem - széttárja a karját- hiába potenciális tűzveszély, míg tűz nincs, nem jöhetnek- elvették a hatósági jogaikat. Menjünk a A Nemzeti Népegészségügyihöz


5 A Nemzeti Népegészségügyi széttárta - menjünk a jegyzőhöz.


Ez az EU-harmonizálás eredménye.


De kapaszkodj meg! Ha hajléktalanok fészkelnének be a lépcsőházadba, nem jönnek ki, nem viszik el.

EU!


Szándékosan teszik tönkre az EU-ban a normális lakókörnyezetet.

júl. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
5, együttérzek veled :/
júl. 30. 12:05
 7/7 anonim ***** válasza:
Az eunak ehhez semmi köze.... Ennyi ostoba hozzászolot....
aug. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!