Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Vidéken túltengés van proli,...

Vidéken túltengés van proli, alkesz emberekből?

Figyelt kérdés

Sokszor vannak ilyen viccek, hogy vidéken az iváson kívül nem nagyon van mit csinálni. Vagyis hülyéknek biztos, de az értelmesebbje ott is feltalálja magát.

Viszont nekem is vannak vidéki kis településről származó kollégáim, akik mondják, hogy az otthoni haverjaik igazából hétköznap is isznak és hétvégén is leginkább ilyen sütögetés, iszogatás a program. Én is egy kisebb megyeszékhelyről származom és tényleg nem azt akarom mondani, hogy lenézem, de mikor bemegyek egy kis kocsmába és este 10-kor már mutatós megy és ordibálnak, azt nem annyira élvezem. Budapesten azért a fiatalos XI. kerületben azért aránylag sokkal több intelligens embert lehet találni és a bárokban is sokkal kulturáltabban viselkednek.



júl. 22. 13:02
 1/7 anonim ***** válasza:
71%

Egy éve költöztünk falura, előtte negyven évig éltem Pesten. Cseppet sem több az alkesz, mint Pesten, csak a pestiek többsége nem a kocsmákban ül, hanem otthon a panelban issza részegre magát.


Az utcánkban pl. egyetlen alkesz sincs, mindenki normális életet él, esténként kiülnek a kertbe családostul, főznek, esznek, beszélgetnek. Hétvégente van néha kis buli itt/ott, de akkor sem isszák magukat a bokor alá.

júl. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%
Nem tudom 1-es Pest agglomeraciorol beszel, vagy borsod es agglomeraciorol.
júl. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Én sok helyen laktam, mindenhol sok a hülye. Paneltelepen általában otthon isszák meg a magukét az emberek.
júl. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Itt Budán az utca végén van egy kocsma, a helyi nyugdíjasok látogatják leginkább, a teraszon kártyáznak és söröznek mar délelőtt 10-kor :D
júl. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%

"csak a pestiek többsége nem a kocsmákban ül, hanem otthon a panelban issza részegre magát"


Megint megy a büdös Pestizés, de ez sajnos pontosan így megy vidéken is. A kis kocsmák egyre inkább bezártak, az emberek meg otthon isszák le magukat. Több általános iskolai ismerősömön látszik, hogy nettó alkoholisták.


Amúgy pont a XI. kerületben éltem ahol volt a szomszéd panel alatt egy kis bolt. Na az a masszív alkoholisták melegágya volt, mindig ott lógott 3-4 fix fazon meg jöttek mentek az alkeszek.

júl. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Vidéken ÉS Budapesten is túltengés van az ilyen alakokból. Sajnos...
júl. 23. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nappal a platóba pakolják a lomit, este meg isznak. (az ilyenek)
júl. 23. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!