Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogy lehet az hogy eddig csak...

Hogy lehet az hogy eddig csak pesten voltak afrikaiak kínaiak egyéb bevándorlók, ma meg a legutolsó zsákfalukat is ellepték?

Figyelt kérdés

Eddig vidékeken senki ilyen nem volt. Nem voltak 2 méteres debella négerek sem, kínai épitőmunkások garmadái sem, kínaiak is csak elenyészve voltak boltok miatt, de most ukránok is, negerek is, minden ilyen, meg egy rakat transzfesztita is ellepte a nyugis vidéki legkisebb kisvárosokat is, de még az istenháta mögötti zsákfalukat is.


Mi ez a sok bevándorló migránsáradat ide? Milyen politika van emögött?



#bevándorlás #migránsáradat #drogok szenny munkanélkuliség
júl. 16. 19:42
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
#9 Meg a vulkáni hamuval. :D
júl. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Hát ide babakocsival jött az egyik meg gyerekkel. Nem épp kosarazni.
júl. 16. 21:09
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Én még egyet se láttam faluban. Egerben, Miskolcon sok filippínót, indiait látni de falvakban nem találkoztam velük. Kínaiak meg mindig is voltak MO-n
júl. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
De nem épitőmunkások. Hanem cipőboltban csak es utcán nem is mutatkoztak. Ffit nem is láttam eddig csak kinai nőket. Most meg a kínai pasik munkások csőstől. Meg elszállásolva kollégoumokban meg így.
júl. 16. 22:11
 15/26 anonim ***** válasza:
Nálunk nem rég kezdett el sétálgatni néhány Ázsiai, meg mintha egyre több muszlim nőt is látnék Pesten. Mondjuk nem érdekel, hogy ki milyen csak legyen normális.
júl. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

Engem zavarnak nem jó jövőt látok tőlük.


Hanem a tradíciók kihalását, az erkölcs normák értékrendek veszélyeztetettségét, a klasszikus hű monogám hosszutávu kapcsolatok megszűnését, apa is van meg anya is van -családmodell kihalását, a drog, gruppenek, csövesek terjedését, korrupciós igazságügyet, meg amik ugye pesten folynak.

Ezen kivul a munkaerőpiac is telitett meg orvosokhoz se lehet szinte bejutni szakrendelésre sem meg stb.


Igazábol a vonulat érdekelne hogy miért terjed mint kb a rák?

júl. 16. 23:31
 17/26 A kérdező kommentje:

A migránsáradat meg a pesti styl kb kezd "áttétes" lenni.

És nemtom mi okozhatja. Mi ebben a politikai érdek.

júl. 16. 23:33
 18/26 A kérdező kommentje:
*jav korrupt igazságügyet
júl. 16. 23:34
 19/26 A kérdező kommentje:
Hah új fogalom. Korunk pestise.
júl. 17. 00:05
 20/26 anonim ***** válasza:
Ha ennyire zavar, lehet, hogy máshová kellene költöznöd.
júl. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!