Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A falusi vagy a tanyasi a...

A falusi vagy a tanyasi a rosszabb?

Figyelt kérdés
Én tanyasi az unokatestvérem falusi. Viccből azzal “sértegettem” őt hogy falusi mire ő rávágta hogy a tamyasi alsóbbrendűbb. Kiváncsiak vagyunk hogy ez igaz e?

júl. 15. 18:48
1 2
 11/12 anonim válasza:
Én Budán lakom, minden álmom, hogy saját tanyám legyen, önellàtó gazdálkodàssal! A Tanya szerintem jobb, nincs pletykàlkodás mint falun!
szept. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Meg bolt se, és orvos se, ha esetleg szükség lenne rá, meg gyógyszertár se, meg posta se, meg néhol még víz se és áram se, a gázról már ne is beszéljünk. Meg rendőr se, amikor betörnek és ne adj' Isten kirabolnak.

Én nagyon szeretem a tanyát. Úgy 3 napig kb... De a világ összes pénzéért se költöznék ki tanyára, ahol a postás is meg a térerő is csak kéthetente egyszer jár, akkor is csak fél órára.

Akkor inkább pletykálkodjanak körülöttem a falusiak, de legalább érzem, hogy vannak körülöttem, érzem, hogy élek. Legalább van egy kis szociális életem falun. A tanya remetéknek való. A tanyasi élet nagyon egészséges és nagyon jó. Állatgondozás, kertészkedés, ház körüli teendők, egyebek stb. Ez a része még tetszene is. De nagyon elszigetel a közösségtől. A szociális hálót teljesen leépíti az ember körül, elmagányosodásra, depresszióra hajlamosít(hat). (Aki nem bírja a remete életet.)

szept. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!