Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A falusi vagy a tanyasi a...

A falusi vagy a tanyasi a rosszabb?

Figyelt kérdés
Én tanyasi az unokatestvérem falusi. Viccből azzal “sértegettem” őt hogy falusi mire ő rávágta hogy a tamyasi alsóbbrendűbb. Kiváncsiak vagyunk hogy ez igaz e?

júl. 15. 18:48
A kérdező szavazást indított:
Tanyasi
Falusi
18 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%

Nem származás kerdése ez hanem emberi.


Én pl láttam egy interjut 2 tanyasi szőke kékszemű kb focista kinézetű kisfiúval.

Szinte ómagyar nyelven beszélnek olyan szintű tájszólásuk van, de mosolyogva örömmel mesélik az eletüket, a hajnali kelés a suli meg a napnyigtáig kőkemény felnőtt fizikai munkát is.

De mint vmi 2 cukker tojás. Tele vannak vidámsággal, helyesek aranyosak.

Én inkább sajnálom valahogy őket. Bakker kb 10 évesen agyon vannak dolgoztatva..

Ha megtalálom (nemhiszem), linkelem

júl. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
64%
A városi, annál is rosszabb a nagyvárosi, de legrosszabb a fővárosi.
júl. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi az,hogy alsóbbrendű?Egyik sem az.
júl. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Tanyasi. Beképzelt, okoskodó bunkók mint te.
júl. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hát ha ezzel akarod sértegetni akkor a tanyasi rosszabb. Ezeknek a sértéseknek a lényege, hogy minél kiseb közösségben él a másik annál alsórendűbb (spoiler: nem), a tanyán meg kevesebben élnek mint egy faluban.
júl. 16. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Hülyeség az egész.

Mindenhol lakhatnak rossz és jó emberek,függetlenül a település helyszínétől.

júl. 16. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
29%
Ha engem kérdezel a pesti a legrosszabb, abból is az a fajta, amelyik kiköltözött vidékre, de hozza magával a várost.
júl. 16. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyik sem, nem lakhely- hanem emberfüggő minden
júl. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

7,

Volt egy ilyen fiatal tanítónéni nálunk a faluban, Bp-ről költözött a világ végére. Az egész falu imádta, végtelenül kedves teremtés volt. :) Szóval ez sem feltétlenül áll meg minden esetben.

Én nem szeretek általánosítani, sztereotípiákat gyártani meg erősíteni, szerintem teljesen személyfüggő és egyénfüggő, hogy ki milyen típus, minden településtípuson egyformán megtalálható a seggarctól kezdve tök rendesig mindenki. És messze nem mondanék senkit sem alsóbbrendűnek vagy felsőbbrendűnek pusztán a lakóhelye alapján. Mindenhol vannak büdösbunkósuttyóparasztok, meg értelmes, normális, jóravaló emberek is. Az ember számít, mint egyén, nem a lakóhelye.

júl. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
43%
9-es, mert ő nem "hozta magával a várost". Nekem is vannak kedves, kiköltözött barátaim, velünk nincs is gond, mert felvették az itteni élet ritmusát. Azokkal van a gond, akik olyanok, mint a homokszem a gépezet fogaskerekei között.
júl. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!