Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Egymás alatti erkélyek esetén...

Egymás alatti erkélyek esetén hogyan lehetne házilag légterelni az alattunk levő cigije meg egyéb káros vagy büdös "szagjai" miatt?

Figyelt kérdés

Valamiért egy az egyben hozzám szivárog be minden az alsószomszédtól, mert fedett az erkély(balra jobbra betonfal, teteje sem szabad, hanem betonplafon.)

Ebben a folyamatos cigizés is, hajnal 2 3 4 kor is, nem egyszer ébredek arra hogy tele az egész lakás is, tüdőnk(mivel zárt ablakokkal erkélyajtóval nagyon meleg lenne, levegő meg semmi.)ezen kívül a székletes pelenkák, vagy füstölő, hát amikor huzatot is csináltam a lépcsőház felé, reggelig állt be a lépcsőházba is a szag tőlük.


Ezek nem olyan dolgok hogy egyszer erre száll és majd tovább.

Hanem beáll egész éjszakára is az erkélyre lakásba és csak telítődik, mindig "pótolják", abban alszunk, vagy másképp "fulladunk" zárt ajtók mellett.



#szomszédcigifüst #szomszédszag #szonszédrohadás
júl. 14. 22:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
15%
Terelni nem lehet, először udvariasan meg kell kérni, hogy máshol csinálja (udvaron, vagy nem mások felé néző ablakban), és ha nem hallgat rá, akkor jöhet vagy a birtokvédelem, vagy maximális kihasználása annak, hogy te vagy a felső szomszéd és sokkal jobban meg tudod szívatni.
júl. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
73%
Ja, most olvasom, hogy akkora proli, hogy az erkélyen tartja a szaros pelenkát, akkor valószínűleg jöhet egyből a 2.-3. lépés, beszélgetéssel nem sokra fogsz menni.
júl. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Igen, jól lázod, beszélgetésre annál jobban csinálná.


De ha meg én szívatnám, nekem is jönne. Ilyen verekedős réteg tipus, hogy szépen fogalmazzak.

júl. 14. 23:18
 4/13 anonim ***** válasza:
32%
Jól sejtem, hogy a "cigizők" nem az egyetlen "cig" kezdetű szó, ami illik rájuk? Akkor sok mindent nem tudsz tenni sajnos, rakj fel légkondit és csukd be az ablakot :(
júl. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
43%
Tök mindegy, hogy cigók-e vagy sem, akkor sem tudsz mit csinálni, az erkélyükön nyugodtan cigizhetnek meg tárolhatnak szemetet. Fel kell szereltetni egy klímát, nem az éjszaka is harminc fokban szellőztetni, mert bűz nélkül sincs semmi értelme.
júl. 15. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
76%
5-ös, ha van klíma akkor is kell szellőztetni időnként, de persze úgy elvileg meg lehet találni a 24 órából azt az 0-1-2-t mikor esetleg nincsen szag, de azért úgy sem egyszerű.
júl. 15. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
34%
Költöznék.
júl. 15. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
76%
Miért az költözzön, aki nem árt senkinek?
júl. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
68%
Az alattad lévők tulajdonosok vagy bérlők? Ez utóbbi esetén a tulajnak lehetne szólni.
júl. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
76%
Közösképviselő vagy egy magasabb szint a helyi jegyző. Szerintem célravezetőbb.
júl. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!