Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hány éves kor után kellemetlen...

Hány éves kor után kellemetlen otthon lakni, szülőkkel?

Figyelt kérdés
júl. 2. 03:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
32%
NEEEEM!!! Mi mind fizetünk havi 200-300 forintot egy idegennek albérletre és így is idegenekkel lakunk, csak hogy megfeleljünk a többi idegennek! Nem teheted meg ezt velünk 10-es hogy te inkàbb csalàdodnak adod a pénzt és aszeretteiddel laksz! Az a mi nyomorunkat feleslegessé tenné! Légy felnőtt ember és àllj be a sorba! Ne a kiskapukat keresd mint egy túlméretes csecsemő!
júl. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
64%

Nekem te ne

Majd én azt tudom hogy élek

Egyékbént meg kulon lakreszben lakok magamnak csinalok mindent, anyameknak csak bevasarolni szoktam

júl. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen korhatár.
júl. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Hát én nem laktam soha idegenekkel albiban, vagy egyedül laktam vagy a párommal később. Most meg már sajátban. De azok az ismerőseim akik lakótársakkal laktak se panaszkodtak, tök jóban voltak velük is, van olyan ismerősöm akik azóta is barátok maradtak, pedig évek óta külön költöztek. (Persze vannak idióta lakótársak is, de az a szerencse, hogy albit lehet könnyen váltogatni.)
júl. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
71%
Mindenkinek más. Akinek például olyan prűd, maradi, lámpagyújtásraérjhaza-sehovanemengedős szülei vannak, annak feltételezem már 14 évesen is kellemetlen velük lenni.
júl. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!