Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Melyik országban voltak veled...

Melyik országban voltak veled a legkedvesebbek az emberek?

Figyelt kérdés

jún. 30. 19:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%

Fura, de itthon.


Vagyis... lehet nekem van ilyen hülye magyar szokásom, de előbb veszem észre külföldön azt, hogy mi az, ami ott valahogy rosszabbul működik, mint nálunk, és ezek zavaróak tudnak lenni nagyon.

Most pl legutóbb é-olaszországban voltunk, és hihetetlen, hogy mennyire semmibe veszik az emberek egymást... letol, keresztül megy rajtad. Főleg egy autós vs gyalogos szituban ez nagyon ijesztő.

jún. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
68%
Csehek és oroszok a legkulturáltabbak cukibban meg jófejek.
jún. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
39%

*Németországban dolgoztam sok sok helyen nagyon sok nemzetiségűvel.

A portugálok nagyon szegények es szomoruak kilátástalanok.

jún. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%
Én jártam Ausztriában, Franciaországban, Romániában, Németországban, Portugáliában, és Görögországban. Velem a franciák voltak legkedvesebbek és a portugálok a legbunkóbbak.
jún. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
41%
Olaszország
jún. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Az első amúgy mond valamit, velem nőként itthon nagyon udvariasak és előzékenyek többnyire. Németországban képesek a metróban fellökni a férfiak, így 50 kg-s nőként is…


Én eddig Európa szinte minden országában + Mexikóban és Kubában jártam, a kubaiak voltak eddig a leglazábbak, legbarátságosabbak :)

jún. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
27%

Nincs ilyen

Mindenhol vannak keretének és kedvesek

Egy 15+ országot bejárt ember

jún. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
57%

Olaszország, Lengyelország. Az olasz vezetési stílus addiktív, én itthon nagyon békés vagyok, de egy pillanat alatt hozzá tudtam szokni. Nem bunkóságból csinálják, hanem ez a norma. A dudálás afféle köszönés.

Egyébként turistaövezetben minden országban kedvesek, kivéve Horvátországban, mert ott meg sem próbálják megeröltetni magukat, és németországban, mert ott viszont ez a norma, észre sem veszik, mennyire bunkók.

jún. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Finn
jún. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Spanyolországban voltak eddig a legkedvesebbek, de még nem voltam olyan sok országban.
júl. 1. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!