Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Csendháborítás hétvégén?

Csendháborítás hétvégén?

Figyelt kérdés

Már nem 1x előfordult az új szomszédokkal h buliznak.

Amivel nem is lenne baj ha nem 4kor kéne kelni munkába stb..

A lényeg az h szólva lett nekik multkor is hajnal 3ig folytatták.

Most kezdődik a buli megint és szerintem megint hajnalig v reggelig tart..

Mikortól számít csendháborításnak?

A legszebb az egészben rendőrt hiába hívunk mert ex rendőr a jampikám így nem csinálnak semmit ellene :)

Valami ötlet?



tegnapelőtt 17:28
 1/4 anonim ***** válasza:
96%
Nincs időpontban meghatározva, mint régen 22 óra utáni időszak. Hívhatsz rendőrt, nem tehet meg bárki bármit erre hivatkozva. Gyűljön csak a bizonyíték ellene, utána már mehetsz a közjegyzőhöz birtokvédelemre hivatkozva és meg lehet mutatni, hogy ennyiszer lett rendőr hívva, ennyiszer mentek ki, és ennyiszer nem történt semmilyen változás.
tegnapelőtt 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
94%
Bocs, a jegyzőhöz és nem a "közjegyzőhöz", ez volt benne az ujjamban, de a másikra gondoltam.
tegnapelőtt 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az hülyeség, hogy rendört nem lehet hívni, egyrészt kötelesek kijönni, másrészt az sem igaz, hogy egy exrendört feltétlen havernak tartanak az aktívak, de ha nem jönnének ki, a felettes szervnek (megyei RK) kell írásban panaszt tenni.

Mellesleg aki "jampikám" szavakat használ, az elég primitív és elmaradott lény, szóval te sem vagy éppen pozitív

tegnapelőtt 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ennek semmi köze a primitívséghez de nem is ez miatt írtam ki a kérdést..


Másik nem azt írtam h nem lehet rendőrthívni hanem hiába volt eddig is (ismerik a címet)

A legnagyobb intézkedés annyi volt h végig mentek 1x a házak előtt

(Másik oldalról a szomszéd hívta ki mert 1 év alatti gyerek van)


Na m1 majd lesz valami :)

tegnapelőtt 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!