Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Budapest 5. vagy 2. kerületébe...

Budapest 5. vagy 2. kerületében jobb lakni?

Figyelt kérdés

Írnátok légyszi előnyőket és hátrányokat ezekről a kerületről?

én vidéki vagyok így nem ismerem

Többi kerületet kizártam, ebben a kettőben találtam szinte ugyanannyiért albérletet :)


jún. 19. 20:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Kinek melyik. Olyan nincs, hogy valami mindenkinek bejön. A Belváros nyüzsgős, minden közel van, rossz a levegő. A II. ker-en belül hol? Merthogy a Margit körút is II. kerület, de az ugyanolyan. A Rózsadomb viszont elit környék, kisebb lakossággal és forgalommal, sok fával, de nem kéznyújtásnyira elérhető közelségben a boltoktól, intézményektől.
jún. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Az 5. borzalmas. Nagy a forgalom és a zsivaj. A 2-nek néhány részén voltam, ott is van ami csendesebb, más forgalmasabb, viszont messzebb van onnan minden. A 14-15-öt is tudom javasolni. 3-4 se rossz. Esetleg még a 11.


Viszont ha ehhez a kettőhöz ragaszkodsz, akkor a 2. legyen.

jún. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Totál fölöslegesen sorolgatsz itt kerületeket, 2-es, mert a kerületszám konkrétan semmit nem mond az élhetőségről. Egy kerületen belül ég és föld. A III. lehet Flórián téri panel is, meg Duna-parti családi ház is! A IV. lehet Újpest Központ, meg lehet külterületi kertes ház is. A XIV. lehet Bosnyák tér is, meg arisztokrata villa is. És nem borzalmas az V., attól függ, ki mit szeret. Neked borzalmas, ez nem egy objektív tény! Én borzasztó boldog lennék, ha az V.-ben lakhatnék, és a világ minden kincséért nem költöznék a II.-ba, hogy caplathassak a hegyoldalon a bevásárlószatyrommal felfelé, pláne a téli jégen.
jún. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
5-ben laktam, szerettem, kulturált környék volt (Arany János és a Parlament közötti részen laktam.), közel volt minden, jó közlekedés, stb. Budán nem laknék, az kicsit vidék.
jún. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!