Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Kisebb pubokat, kocsmákat,...

Kisebb pubokat, kocsmákat, pizzázókat, gyroszost szokta csesztetni a hely maffia még?

Figyelt kérdés
védelmi pénzzel.
máj. 29. 14:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
64%
Hol?
máj. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
77%
Ha a navra gondolsz, akkor igen. Van időszerű ellenőrzés. De weboldalukon fent vannak a szabàlyok amiknek meg kell felelni.
máj. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

"Hol?"


Pl. a paneltelepen ahol élek egy utcabeli srác nyitott egy gyrosost, meg fog-e jelenni 2 kigyúrt tetkós fickó hogy fizessen nekik védelmi pénzt? 1993-1995-ben nekem volt egy kis büfém a strandon, ott fizetnem kellett havonta x összeget. Ezt leírhatom mert talán már elévült, meg nem volt akkora összeg.

máj. 29. 14:16
 4/15 anonim ***** válasza:
52%

Nem, de 90be se volt ilyen

Max a filmekben

máj. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
47%
Háát, nekünk panziónk van, de a mai napig havonta rendszeresen fizetnünk kell x összeget, sőt, bevétel függvényében évente x+y összeget is egy hárombetűs ügynökségnek. Sőt, pár éve megjelent két fazon (nem kigyúrt, inkább nyeszlett volt mindkettő), öltönynadrág-vasalt ing-nyakkendőben, és az összes papírunkat átnézték, hogy tényleg megfelelő-e az x összeg, amit havonta fizetünk... Szörnyű a világ.
máj. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
47%
Fideszes kerületekben, városokban van csak ilyen.
máj. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
90%

A #4-es hülyeségeket beszél, ilyen még 20 évvel ezelőtt is volt, dolgoztam pultosként több helyen is, mindenhol kellett fizetnie védelmi pénzt a tulajdonosoknak.

Azóta nem dolgoztam ilyen helyeken, de valószínűleg most is ugyanez a helyzet.

máj. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
53%
Az kemény öcsém. Ragyás Tóni múltkor azt mesélte már nincsenek ilyenek de ezek szerint...
máj. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
51%

Érdekes, én meg borsodban élek és még itt a "putriban" sincs ilyen.

Soha nem is hallottam még ilyenről.

máj. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
20%
Én 93-ban születtem, csak youtube videós riportokban láttam ilyet de azt látva, hogy működik most a rendőrség azokhoz az évekhez képest, én nem tudom elképzelni ezt hosszútávon, mármint védelmi pénz beszedést de ki tudja. Hallottam kóla futár rohamrendőrökről Vizo vicki idején és az mondjuk nem is volt régen
máj. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!