Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit lehet csinálni ezekkel a...

Mit lehet csinálni ezekkel a gusztustalan élőlényekkel?

Figyelt kérdés

Lakik a lépcsőházunkban egy rokkant 50-es fickó az anyjával, aki ápolja, az meg olyan 70 körül van. A fickó nem csak testileg rokkant, hanem szellemileg is. De szerintem az anyja sem százas.

A gond az, hogy összesz@rták az egész lépcsőházat, mert valami hasmenése volt a fiacskájának. A lépcső végig széklettel díszítve, a szagot meg még nyitott ablaknál is érezni.

Lett szólva nekik, hogy takarítsák fel (nyilván nem a rokkant ember) de az anyja, aki ápolja, csak hazudozik, hogy ő rögtön utána kétszer is felmosott. Közben látszik, hogy egyszer sem volt felmosva. Itt a lépcsőházban a takarítást, a lakók végzik. De senki nem akarja feltakarítani a sz@rt utánuk.

A közösképviselő is szólt nekik, hogy takarítsák fel, de nem tud velük mit csinálni. Nyílván ő sem fogja utánuk.

Mit lehet akkor csinálni velük?



2023. nov. 7. 21:36
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Hívjatok ki egy takarítót, a költségét meg rá kell terhelni a lakásukra, közösképviselő majd tudja. Lakógyűlésen fel kell ezt venni napirendi pontnak, és a többségnek megszavazni.
2023. nov. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
"Szarnak, bajnak nincs gazdája!" (mondás)
2023. nov. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
37%
Te vagy már egy "humanoid élőlény"!
2023. nov. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

13


Nehogy már még én legyek a hibás, mert ezek összerosálják a lépcsőházat, aztán úgy hagyják és nem tetszik! Aki szerint ez normális, az hasonló igényességű lény lehet. Hát van ilyen Csupi?

2023. nov. 8. 22:33
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Valahogy nekem se lenne kedvem korcsolyázni a szaron egy nehéz nap után a lépcsőházban.
2023. nov. 9. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Mibe, hogy te meg cigány vagy?
2023. nov. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Az én idős szomszédom egyszer a lépcsőre pisilt. Kiírtam a lépcsőházba hogy takarítsa fel. Nem történt semmi. 2-3 nap után meguntam és ipari vízkőoldót öntöttem a lépcsőre és hagytam egy napot állni. Faszán kimarta azt a részét a lepcsofoknak ahová csinált, de aztán fel is mostam. Szintén saját takarítás van a lépcsőházban a közös képviselő meg szarik rá old meg ahogy tudod
2023. nov. 13. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
16 os en is rajottem a "devla vigye el " stb kifejezesekbol. akkor meg jo helyen van oda valo.
júl. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!