Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Titeket mennyire zavarna, ha...

Titeket mennyire zavarna, ha a szomszéd házakból be lehetne látni a kertetekbe?

Figyelt kérdés
Szóval körbe főleg emeletes családi házak vannak, van egy 2 emeletes társasház is. És a felső szintekről belátni a kertbe. Nektek mennyire számít a magánszféra, hogy abszolút soha senki se láthasson be a kertetekbe? Ha zavar miért zavar? Feszélyezve érzed magad? Nem tudsz meztelenül napozni?

2022. nov. 6. 08:57
 1/10 anonim ***** válasza:
66%

Én legfeljebb ruhában napozok, hosszú nadrágban, hosszú ujjú ingben. :) Fehér bőrű vagyok, nem hiányzik se a felégés, se a bőrrák.

Az egyik szomszédban van emeletes családi ház, ahonnan belátnak a fele kertbe. Nem örülök neki, de hát ez van. Nem szoktam a kertben kefélni, a hangok úgyis áthallatszanának, mást meg nézzen a szomszéd, ha az neki jó. Amúgy a kerítés magas pala, tehát közelről átnézni nem lehet.

2022. nov. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon, ezért vettem akkora telekkel házat, hogy nem is látom a szomszédokat.
2022. nov. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
Baromi idegesítőnek tartom ha valaki bambul az erkélyéről, ablakából. Azzal nincs baj ha néha kinéz, kiül, stb, de vannak akik tényleg folyamatosan ott ülnek és azt nézik hogy ki mit csinál, az ilyeneket utálom, francért nincs jobb dolga minthogy azt nézze hogy mit csinálok a kertemben.
2022. nov. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Eléggé, de hát ez van. Manapság nem lehet ezt kivédeni. Anyámék nagy keretes házban élnek, direkt nagy örökzöldeket ültettek a kerítések mellé, soha nem látott be senki. Erre az egyik szomszéd telket (ami korábban egy farm volt), megvette egy befektető, és 4 emeletes társasházak épülnek oda, a teraszok egyenesen benéznek majd a kertre.

Egyre többen költöznek agglomerációba, egyre több lesz az ilyen semmiből felhúzott társasház ott is, ami eddig falusias környezet volt.

2022. nov. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
28%
Engem nem zavarna, ill. nem is zavar. Rácsosra van engedve az összes redőny egész nap, - mert nem rajongok a szememnek kellemetlen fényárért.
2022. nov. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%

5

Na de a redőny mennyiben gátolja a szomszédot abban, hogy a kertedbe lásson?

2022. nov. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%
Ha erre maszturbál, hadd nézze, - nem rontom el az örömét!
2022. nov. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon érdekel. Semmi olyat nem csinálok a kertben, amit más ne láthatna.
2022. nov. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
32%
Hát aki meztelenül napozik, az meg is érdemli, az ilyen menjen egy nudista strandra inkább.
2022. nov. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Engem hasonló helyzetben abszolút nem érdekelt, ha kedvem volt kimenni pucéran a kertbe, simán kimentem, az én kertem, akit zavar, ne bámészkodjon.
2022. nov. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!