Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Falu vagy város? Hol éltek/éln...

Falu vagy város? Hol éltek/élnétek szívesebben?

Figyelt kérdés

Ha falusi vagy miért élnél/nem élnél városban?

Ha városi vagy miért élnél/nem élnél faluban?



2022. aug. 1. 21:46
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
47%
Én azt utálom a falusi életben, hogy a sok kertvárosi köcsög kiköltözik és nyafog ha állatokat tartanak a közelben és valaki hangoskodik valahol!
2022. aug. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Tanyára mennék szívesen, mert elegem van az emberekből.
2022. aug. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
95%
A városi élet is jó, bármikor le tudsz ugrani valamiért és sok a program,szórakozási lehetőség!
2022. aug. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
88%
Városban több barátja lehet az embernek!
2022. aug. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
81%
Város: nyüzsisebb.
2022. aug. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Szeretnék nyugodt, falusi környezetben élni, ahol kint tudok lenni a szabadban anélkül hogy idegenek lennének körülöttem. Ahol ha átlépem a küszöböt, kint is a saját területemre érkezek, nem egy közös területre.

Viszont az nekem nagyon nem hiányzik ami falvakban megy. Az a kétszáz évvel ezelőtti mentalitás, az egymás életén csámcsogás, az, hogy mindenki figyeli hogy kivel mész haza, mit vettél, hánykor jársz el, satöbbi.

Mindent összevetve azt mondanám, hogy város szélén laknék szívesen kertes házban. (Jelenleg belvárosi lakásban élek.) Ahol minden közel van, de nem a nagy nyüzsgés közepén van az ember. Ahol nyugalom és természetközeliség van, de közben városi emberek vesznek körül, akiknek nem olyan ingerszegény az élete hogy a szomszédaikról pofázzanak egész nap.

2022. aug. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
89%
Város jó autós közlekedéssel. Minél nagyobb város. Amíg át lehet menni a városon max 2-3 lámpás megálláson csúcsidőszakban, addig jó.
2022. aug. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Osztom a 6-os véleményét.
2022. aug. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
88%
kisváros
2022. aug. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
76%

falun nőttem fel, és sosem költöznék vissza vidékre.


egy életre elegem van a pocsék tömegközlekedésből, és az a heti 2-3 pánik roham se hiányzik, hogy na, kések-e, jön-e a busz, kirúgnak-e, stoppolni kell-e, milyen lesz az aki felvesz?


városban általában több bejutási lehetőség is van, és ha elveszítem a munkám, akkor is valószínüeg találok mást



falun az emberek közelebb vannak egymáshoz, ami lehet nagyon jó vagy pokoli, attól függően hogy milyen kép alakult ki rólad.


és nem tudom hogy a ház kora, vagy a hely az oka, de vidéki házakat tízszer annyit kell takarítani, és erre jön rá még a kert is.

2022. aug. 2. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!