Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Suriname, India vagy Oroszorsz...

Suriname, India vagy Oroszországba (részletesen kent) költözzek inkább?

Figyelt kérdés

Jelenleg Hollandiában élek és dolgozom.

De tervezem hosszútávon, hogy egy olcsóbb országba megyek majd élni az itt megkeresett pénzből.

Jelenleg a következőkön gondolkodom:

- Suriname

- India, hogy azon belül hol azt nem tudom még

- Oroszország, itt ezen belül Cseecsenyában gondolkodom. Szimpatikusak számomra a csecsenek, tehát egyébként is rajta van a bakancslistámon Csecsenföld. Szóba jöhet még más olyan rész is Oroszországban ahol nem oroszok vannak többségben (pl Tuva, Altaj, Dagesztán stb).

Nekem egyikbe sem kell vízum.


Ami az idegen nyelv ismeretem illeti: angol folyékony, arab társalgási szintű, hollandul úgy-ahogy meg tudom értetni magam illetve beszélek még egy másik szláv nyelvet is.


Ti melyiket választanátok a helyemben? Annyi, hogy nem nagyon vagyok félős típus, a turistagettóktól irtózom. Ha látom, hogy valahol sok a turista akkor onnan menekülök.



2022. jún. 15. 19:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha hosszútávra odaköltözni akarsz, akkor inkább Oroszország, azon belül pedig a Krasznodari határterület.

Viszonylag közel van a csecsenekhez (ha már annyira szereted őket), adigékhez, oszétokhoz, jó a nyár, enyhe a tél, pl. Szocsi környékén.


De hogy miért nem a többit választanám?

* India: zsúfoltság, bizonyos betegségek jelenléte, nagy szegénység

* Suriname: utazni jó, de a fülledt nyár egész évben, meg bizonyos trópusi betegségek esetleg

* Oroszország, Csecsenföld: az elmúlt évtizedek történései miatt rossz híre van, vadkeleti hangulat

2022. jún. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

#11


A zsúfoltság nem gond, mert legalább sosem érti magát magányosan az ember ilyen helyeken.

Eddig szerencsém volt a betegségekkel.

India mellett mondjuk az szól, hogy nagyon olcsó.


Bár majd meglátom még odáig, lesz még időm kitalálni.

2022. jún. 15. 21:38
 13/15 A kérdező kommentje:

*érzi


Egyébként meg hasznos válasz volt

2022. jún. 15. 21:38
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Csecsenek undorító, intoleráns népek, nagyon rossz a közhangulat, frusztráltak mind. Egy puskaporos hordó. Ezt kár volt fontolóra venned!


Amúgy Surinameot ajánlanám, de Indián belül is a déli részt. A két hely klímája egyébként is majdnem ugyanaz. Surinameot nem fenyegeti hurrikánveszély, de eleinte drágább lehet ott az élet, mint India déli ötödén.

Nem turkálok a pénztárcádban, de ott van még Curaçao is, de ha szerencséd van, Bonaire és a Szent Márton-sziget is szóba jöhet (északi fele Franciaország), bár mindegyik drágább valamivel.

2023. febr. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Suriname vagy Vlagyivosztok.
jan. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!