Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Suriname, India vagy Oroszorsz...

Suriname, India vagy Oroszországba (részletesen kent) költözzek inkább?

Figyelt kérdés

Jelenleg Hollandiában élek és dolgozom.

De tervezem hosszútávon, hogy egy olcsóbb országba megyek majd élni az itt megkeresett pénzből.

Jelenleg a következőkön gondolkodom:

- Suriname

- India, hogy azon belül hol azt nem tudom még

- Oroszország, itt ezen belül Cseecsenyában gondolkodom. Szimpatikusak számomra a csecsenek, tehát egyébként is rajta van a bakancslistámon Csecsenföld. Szóba jöhet még más olyan rész is Oroszországban ahol nem oroszok vannak többségben (pl Tuva, Altaj, Dagesztán stb).

Nekem egyikbe sem kell vízum.


Ami az idegen nyelv ismeretem illeti: angol folyékony, arab társalgási szintű, hollandul úgy-ahogy meg tudom értetni magam illetve beszélek még egy másik szláv nyelvet is.


Ti melyiket választanátok a helyemben? Annyi, hogy nem nagyon vagyok félős típus, a turistagettóktól irtózom. Ha látom, hogy valahol sok a turista akkor onnan menekülök.



2022. jún. 15. 19:56
A kérdező szavazást indított:
Suriname
India
Csecsenya
Oroszország, de másik rész (leírom melyik)
27 szavazat
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Lehet rossz kategória, de nem tudom hova máshova tegyem
2022. jún. 15. 20:00
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Oroszország,Szibéria,ott nincs tömeg.
2022. jún. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

#2


Melyik része? Csak mert amit "Szibériának" nevezünk az nagyobb terület mint egész Európa.

2022. jún. 15. 20:18
 4/15 anonim ***** válasza:
43%
Miért akarsz ilyen lepusztult helyekre költözni? Érdekel eskü
2022. jún. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
12%
Ki ne vágyna Moszkvába? A világ nácítlanítóihoz, akik békét hoznak e megszállt országokba. Milyen béke lehet akkor Moszkvában!
2022. jún. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
92%

#4


Elmagyarázom a kérdező helyett;


Tegyük fel Hollandiában megszeded magad. Az a pénz ott talán nem is számít olyan soknak. Viszont! Azzal a pénzzel együtt elmész egy szegényebb országba, ahol már ugyanazzal a pénzzel a felső tízezerhez tartozol. Röviden ennyi.

2022. jún. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
82%

6 Tényleg báttya ? azta :D

Amire célozni akartam, hogy ezek a helyek mind veszélyesek, más kultúra, bőrszín, egy teljesen más világ. Nem biztos hogy olyan jó mint ahogy elképzeli, 100% megfogja bánni.

2022. jún. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
67%
Ha meg csaj vagy tuti india!
2022. jún. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

#4


Jobb a légkör. Jobban szeretek ilyen putri helyeken lakni, mert az ilyen helyeken általában sokkal közelebb áll a helyiek értékrendje és gondolkodása az enyémhez.


#5


Írtam a kérdésben, hogy csak olyan helyek Oroszországban ahol az oroszok (vagy más szláv népség) kisebbséget alkotnak. Moszkva tudtommal nem ilyen.


#7


Éltem már egy más kulturájú, más vallású szegény országban. Sokkal jobban éreztem ott magam.

Mint írtam nem turista vagyok, hanem utazó. Nem érdekelnek a 4 csillagos hotelek se az ilyen olyan rezortok. Az ilyen helyeket utálom, mert akik az ilyen helyeken szoktak lenni azok általában beképzelt valóságtól elszakadt sznobok. Amikor kint éltem Észak-Afrikában akkor tudatosult ez bennem. Utána már kizárólag olyan helyekre mentem be ahol csak helyiek voltak, 0 turista. Nem baj ha székekkel vertél egymást valami rosszhírű kocsmában közvetlenül mellettem, de inkább ez mint öntelt milliomosokat hallgatni arról hogyan kell felszabadítani a 32. vegán genderfluid gendert a ciszheteróktól. Az ilyen helyeken normalisak a helyiek, ott nem kell félnem ettől.

2022. jún. 15. 20:41
 10/15 A kérdező kommentje:
Férfi vagyok
2022. jún. 15. 20:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!