Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ünnepnapon szabad ruhát mosni?

Ünnepnapon szabad ruhát mosni?

Figyelt kérdés

Alattam lakó feljött, hogy hívja a rendőröket ha nem kapcsolom ki a mosógépet.

Vettem alá ilyen hangelnyelő gumit mert korábban is panaszkodott de úgy tűnik nem sokat használ.

Igazából elég sok mindent ki szeretnék mosni, ágyneműket és függönyt is mert vasárnap vendégek jönnek.



2022. ápr. 15. 12:56
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem nyugodtan elkezdhetsz még porszívózni is.
2022. ápr. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
90%
Lehet mosni, ha megint felmegy és rendőrrel fenyeget mondthatod, hogy azt is mondja hogy te is beszélni akarsz velük mert zaklat téged
2022. ápr. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
4%
elvileg lehet, de vallási ünnepekkor nem szabad/illik.
2022. ápr. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
88%

Egyházban dolgozom, nemsokára megyek dolgozni, de előtte bekapcsolom a mosógépet... 13-as nem tudom, melyik felekezethez tartozik, vsz. inkább családi minta ez náluk, hogy ünnepekkor nem szoktak mostani. De az más, mint a nem szabad/illik.


Amúgy elképzelem, ahogy szomszéd hívja a rendőrséget: jöjjenek ki a szomszédomhoz? - mi történt? - mos!!! :D


Nem tehetsz mást kérdező, ha feljön, a lehető legsemlegesebben biztosíts róla, hogy a mosógép fél óra múlva lejár. Esetleg tedd hozzá, milyen jó, hogy végre van lehetőséged mosni, mert már nagyon kellett. Kedvesen kívánj áldott ünnepet majd csukd be az ajtót. Amúgy kinyitni sem vagy köteles ezért. Szerintem.

2022. ápr. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
71%
mostani = mosni :D bocs!
2022. ápr. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
0%
Az ilyet pofán kell vágni, különben később még szemetebb lesz.
2022. ápr. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, mosok tovább.

Vallásos az alsó szomszéd de ma még nem hozta fel a témát.

40-50 évvel idősebb nálam.

2022. ápr. 15. 15:16
 18/20 anonim ***** válasza:
0%
nálunk falun pl. megszólják azt, aki ma kiteregetné a ruháit az udvarra
2022. ápr. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
86%
Moshatsz nyugodtan. Ha jön megint a szomszéd akkor mnd neki, hogy hívja nyugodtan a rendőröket. Egy jól működő mosógép zaja napközben bőven belefér az életvitelhez kapcsolódó zajokba.
2022. ápr. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
71%

Én ma kettő adagot mostam, ráadásul délután 4-8 között. Mert maga vagyok a telep Ördöge, és mert én ma dolgoztam, és így értem rá.

Ha ezért valamelyik szomszédom átkopogna, simán megmondanám, hogy én fogom ráhívni a rendőröket, zaklatásért. A mosás még csak nem is annyira elviselhetetlenül hangos, mint mondjuk az ütvefúró, vagy egy síró gyerek. Simán tudok aludni úgy, hogy közben meg a mosógép a fürdőben.

2022. ápr. 17. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!