Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ünnepnapon szabad ruhát mosni?

Ünnepnapon szabad ruhát mosni?

Figyelt kérdés

Alattam lakó feljött, hogy hívja a rendőröket ha nem kapcsolom ki a mosógépet.

Vettem alá ilyen hangelnyelő gumit mert korábban is panaszkodott de úgy tűnik nem sokat használ.

Igazából elég sok mindent ki szeretnék mosni, ágyneműket és függönyt is mert vasárnap vendégek jönnek.



2022. ápr. 15. 12:56
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
39 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem lehet.
2022. ápr. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Ágyas tóni ***** válasza:
92%
Szerintem is lehet.
2022. ápr. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
91%
Egy mogorva, befásult, barom a szomszédod.
2022. ápr. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
93%
Mossál nyugodtan, nem fog kijönni a rendőrség. Hanem a szomszédot állítsd le minél előbb.
2022. ápr. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
93%
Miért ne lehetne? Ha ütvefúróval vernéd szét a falat, az jogosan zavarná ünnepnapon, de a mosógép nem. Pláne fényes nappal.
2022. ápr. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
89%
hívja akkor.. ruhamosásért nem fognak megbüntetni.. mivel ki se fognak jönni.
2022. ápr. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
88%
Ezért biztos, hogy nem. jön ki a rendőrség. Ha megint felmegy, mondd meg neki, hogy akkor te meg kihivod a diliházat rá.
2022. ápr. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
85%
nyugodtan moss, én is most fogok mosást beindítani
2022. ápr. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
87%
Szólj neki, hogy Nagypéntek van. És ha annyira vallásos - és az ünnepre hivatkozik -, ez a legmegfelelőbb pillanat arra, hogy gyakorolja a keresztényi szeretetet. Kötözködés helyett.
2022. ápr. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
58%

Nem tudom, hány éves vagy, de az idősek a 20-30 évesekről mindig azt hiszik, hogy buták, szerintem még a szomszéd is tudja, hogy nem fog kijönni a rendőrség ruhamosásért, de azt is tudják, hogy, ha eléggé kiabálnak meg fenyegetőznek, azzal meg tudják ijeszteni a fiatal nőket, ráadásul a korkülönbség miatta fiatalok automatikusan nem akarnak udvariatlanok se lenni, kötözködni.


Ezt nem csak erre az esetre, de a jövőre mindenre mondom, nem kell megijedni a szomszédoktól.

2022. ápr. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!