Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Dunántúliak/Budapestiek mit...

Dunántúliak/Budapestiek mit gondoltok a Tiszántúlról, tiszántúliakról és fordítva?

Figyelt kérdés
(Duna-Tisza köze véleményére nem vagyok kíváncsi.)

2021. nov. 11. 01:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
10: Megnyugtató ezt hallani. Akkor ezek szerint nem (csak én) vagyok ennyire elvetemült :)
2021. nov. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
79%

#2 konkrétan egy szép verset irt! Ezt senki nem értékeli?


Én a tiszántúliakról amúgy egyfajta vidéki társadalmat gondolok.

2021. nov. 16. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
#12 Szerinted a dunántúliak olyan urbanizáltak vagy mi? XD
2021. nov. 16. 09:48
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Dunantulikent mindhárom regióban jartam epp eleget.

En inkább alföldinek erzem ezt a tiszánti dolgot. Az alfdi emberek nekem egyenesebbnek tűnnek, nem k9mplikalnak túl mindent. Az eletszinvonal ha alacsonyabb is, megoldják.

A pestiek pörgősek es lassuk be egy reszük meg csak elkepzelbi sem tudja, hogy lehet "mucsaröcsögén" elni. (bárhol, Pesten kívül)

A dunantuli nepség meg az előző 2 mixe.

2021. nov. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
78%

Veszprémiként (Dunántúl) azt gondolom, hogy BAZ és Heves megyénél szebbek nem nagyon vannak. Gyönyörű hegységek, a folyók is szépek. Ezekkel a megyékkel a főprobléma a közbiztonság.

Csongrád megye is tetszik nekem valamint HB is.

Az emberekről meg csak annyit, hogy nincs akkora mázlijuk mint nekünk. Alacsonyabbak ott a fizetések, boldogtalanabbak (statisztikák), több ott az elkövetett bűncselekmény, nem annyira elfogadóak/empatikusak egymással mint itt nyugaton. (Nem azt mondom, hogy taplók, csak hogy több ott a nyomorban élő ember, nekem tiszántúlról van jópár haverom)

2022. febr. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!