Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Van olyan aki direkt másik...

Van olyan aki direkt másik országba ment át hogy ott hajléktalanként éljen?

Figyelt kérdés
Tehát mondjuk valaki drogfüggő, viszont ezt profi módon akarja csinálni amíg lehet. Mondjuk angolul kezd tanulni, és kimegy pl Philadelphiába mert ott könnyű ópiátokat, és kokaint szerezni. Van aki még ilyet tervez? Mennyire jó ötlet lehet ez?

2021. okt. 2. 11:53
 1/6 anonim ***** válasza:
87%

Ez hülyeség. Aki olyan szinten drogfüggő, hogy ilyen végigfut az agyán az ki sem jut, mert nem bír ki drogok nélkül ilyen hosszú utat, a reptéren Európában meg hamar elkapják ha találnak nála kábítószert.


Esetleg olyan van, hogy ennek a kereskedelmével akar foglalkozni (mint díler és nem mint fogyasztó), akkor lehetséges, hogy kimegy, de itt gyakorin ilyen embert nem fogsz találni az fix.

Meg általában ezek az emberek nem ezzel a céllal mentek ki, sokkal valószínűbb, hogy alapból kint éltek és ott kóstoltak bele ennek világába.

2021. okt. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
a drogfuggosegnek az egyik kovetkezmenye, hogy az ember teljesen motivalatlan, nincsenek celjai, tervei, csak az hogy megkapja az adagjat. nem fog senki azert angolul tanulni, es szazezreket osszeszedni, hogy kimenjen philadelphiaba, ha abbol a penzbol es idobol 50szer is beallhat itthon
2021. okt. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát én 18 éve vagyok függő, és kb 9 éve intravénás használó, de nem vagyok motiválatlan. Igaz, utálom ezt a világot ahol ennyit kéne dolgozni, és sok-sok év alatt alig lehetne előrébb jutni a kevés fizetésekből. Azt is utálom hogy tanulni kellene évekig, mire valami szakmát kitanulna az ember. Túl nyűgös az egész, és nagyon felelősségteljesen kéne gondolkodni. Hát megfogadtam hogy akkor én mindig a könnyebb utat választom, és inkább elengedem a céljaimat, vágyaimat, és inkább a szerektől leszek rövid időre boldog. Viszont itt Magyarba nagyon drágák, és gázosak a cuccok, ráadásul sok használó is köcsög, és egymást húzkodják az emberek. Nekem tehát nincsenek valóban nagy céljaim, de még azért szeretném jól érezni magam ha lehet. Szóval akkor lehet én leszek az első aki ilyen célért elkezd angolt tanulni :)
2021. okt. 2. 19:23
 4/6 anonim ***** válasza:
Sok sikert!
2021. okt. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi. Köszönöm a válaszokat.
2021. okt. 3. 07:10
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, pl én. Évekig voltam így külföldön, bár az én drogom főként az alkohol. Bár volt hova hazajönnöm, de kint kéregettem külföldön, hétvégéken jártam haza. Már Magyarországon élek és egy ideje nem kéregettem.
2021. okt. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!