Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hol élnétek az alábbi települé...

Hol élnétek az alábbi települések közül és miért?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az alábbi települések közül hova költöznétek és miért? Fontos, hogy jó legyen az infrastruktúra, biciklivel járható legyen a város mindenhol, legyen gyerekbarát, stb.

- Keszthely

- Fonyód

- Balatonfüred

- Balatonföldvár

- Győr

- Tokaj

- Szolnok

- Szeged

- Dunaújváros

Illetve ha van egyéb javaslat szívesen veszem.

Köszönöm.



2021. aug. 9. 18:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Tokaj, szeretem a szőlőt, és a Balatont:)
2021. aug. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Én Keszthelyt mondanám, nagyon szép város, közel van a Balaton (bár engem ez nem érdekel) de a felsoroltak közül szerintem ez a legjobb, és nem is túl nagy.
2021. aug. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszi.

#1: Tokaj meg a Balaton elég messze van egymástól :D

2021. aug. 9. 18:12
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Keszthely.
2021. aug. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%
Van Tokajhoz közel egy Balaton nevű település.
2021. aug. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szeged év közben, nyáron meg Balatonfüred. :D
2021. aug. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Győr.
2021. aug. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%

Tokaj nagyon messze van, oda nem.

De Keszthelyre sem mennék, pont az előbbi miatt. Utazáskor egy ország másik részén lévő település túl nagy távolság lenne.

Szolnokon semmi izgis nincs, ide sem.

Bár felsorolva nincs, és nem tudom a szempontoknak mennyire felel meg, de én Veszprémbe. Az még nincs annyira az ország szélén, közel van a Balaton, és hát a legszebb város :)

A felsoroltak közül viszont Győr vagy Szeged.

2021. aug. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Balaton déli partot imádom... nyáron. De hogy ott év közben hogyan lehet megélni, milyen munkából 🤷‍♂️ Ezt azérd vedd figyelembe!!


Szóval így muszáj Győrbe menni, az az első. D.újváros is jó munka szempontból, de az a szocreál prolihangulat engem kinyírna, amit az a nagy lakótelep áraszt magából 😅


Átgondolnám még Sopront, Szombathelyet és a határmenti vidéket... Ausztriai munkalehetőségek miatt.


Én pl szeretek túrágni, így az alföld teljesen kizárva. D.újváros pl ebben is elég vacak hely. Balatonon pedig az északi part nyújt jó lehetőségeket, a déli kevésbé... tehát fonyódon van két domb, Földváron a magaspart, és ennyi... utána már autóval kellene utazgagni... bár nem annyit, mint pl Győrből.


Tehát sok a kompromisszum, sok a preferencia,ami alapján rangsorolnod kell. Tehát az én példáim alapján... csak két dolgot említettem meg, ami fontos nekem, és mégis mennyi az ellentmondás. Neked kell megtalálnod, hogy mit akarsz.

2021. aug. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
60%

Utamisten, Dunaujvaros hogy jon ebbe? Hacsak nem odavalosi es lokalpatriota valaki, pusztito kepzodmeny, plane ebben a listaban.

Amugy csak Buda, nekem.

2021. aug. 10. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!