Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Egyetemisták, ti mit csinálnát...

Egyetemisták, ti mit csinálnátok, ha a szobatársatok ilyen lenne?

Figyelt kérdés
Teljesen evidens neki, hogy minden, ami az enyém, az az övé is. Az hagyján, hogy a kajám legalább felét hetente megette, még az én tányérjaimat is használta hozzá, amit utána az asztalomra tett, hogy majd én mosogassam el, de ha nem az én kajámat eszi, akkor is, ha ő lusta mosogatni és már elfogytak az edényei, az enyémet használja kérdés nélkül, a kajamaradékos tányér meg ott büdösödik a szobában. Ruhámat is vette már kölcsön az engedélyem nélkül, tusfürdőt, sampont is többször használta. A vízforralóm és a hajszárítóm is, de abba még belenyugszok. Egyszer eltűnt 10.000 Ft, akkor nagyon ordítottam vele, de azt végül visszaadta, azzal a szöveggel, hogy amúgy is vissza akarta adni. Ezerszer mondtam neki, hogy ez nem így működik, mondtam szépen, mondtam csúnyán, írtam a höknek, a kollégium vezetőjének, senkit nem érdekelt: "A hallgatók a konfliktusaikat legyenek szívesek egymás között rendezni." Szobatársat váltani évközben nem lehet, az albérlet anyagi okok miatt nem opció, és a felsőbbévesek szerint általában akivel első évben voltunk, ha mindketten újra jelentkeznek a koliba, egy szobába kerülnek. Rettegek, hogy újra vele leszek egy szobában, de mást nem ismerek abból a koliból, csak másik koliból több embert, de ők más szak miatt vannak ott, én oda nem is jelentkezhetnék. Főleg, hogy ki tudja, a 2 hónap helyett meddig kéne megint elviselnem... Az egyik hökös csak azt mondta röhögve, hogy örüljek, hogy a szobámból nem zárt még ki, az övé azt is megtette már. Mással meg olyan is volt, hogy elküldte a szobatársát éjjelre, ha a párja meglátogatta, engem azért nem akart még kirakni.
2021. júl. 27. 19:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez így gázos. Amit tudsz, tárolj zárható helyen, pl. a pénzt széfben ilyenek. Van ilyen kisebb méret is belőle.


Egyébként a HÖK ékes példáját láthatjuk a leírásban, azaz nem csinálnak kb. semmi hasznosat.

2021. júl. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
98%

felsőbbévesek szerint általában akivel első évben voltunk, ha mindketten újra jelentkeznek a koliba, egy szobába kerülnek.


Ez hülyeség. Írsz egy levelet, hogy vele ne! és mást kapsz.

2021. júl. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%
Egyszer nyúlna a cuccomhoz, akkor megfenyefetném, kövi alkalommal pedig megszorongatnám a pici nyakacskáját
2021. júl. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%
A ruhámat meg kifizettetném vele ha hordaná. Ha nem fizet megverném vagy összetépném/kidobnám pár cuccát
2021. júl. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
88%
Biztos van saját szekrényed, zárd. Vegyél vagy szerelj rá zárat, lakatot. Mindened zárva tartsd. A hűtőbe is vegyél zárható dobozokat. Ha elveszi a tányérod, majd otthagyja kajamaradékkal, a maradékot boritsd az ágyába. Mindezt arra az esetre, ha nem tudsz mást kérni.
2021. júl. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
78%
Addig baszogatnám, míg abbahagyja. Ilyen éjjel vizet önteni a képebe, vagy hasonlók. Meg persze elmondani hogy mit épp miért kapott. Mondjuk ha épp rajtakapnám hogy az én edényemben főz, vagy a kajámat eszi, a ruhám rajta van, stb. tuti elverném. Az ilyen férgek úgyis szokszor csak abból tanulnak...
2021. júl. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!