Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Normális, ha a szomszéd...

Normális, ha a szomszéd udvari beszélgetésétől zeng a ház?

Figyelt kérdés

Pár hónapja költöztünk ide, korábban hasonlót nem tapasztaltam. A szomszéd idős házaspár reggel 7-től napnyugtáig kint ül az udvarán, folyamatosan beszélgetnek. Ez a házunkba úgy behallatszik, hogy szinte értem miről dumálnak, de maga a folytonos "duruzsolás" is az idegeimre megy. Ablakot nyitni nem is nagyon tudok emiatt.

Ez normális? Érdemes szólni nekik, hogy halkabban beszélgessenek mert megőrülök? Vagy mit lehetne tenni?


2021. máj. 11. 12:08
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
9. Ha zeng a ház (csukott ablakoknál is hallani és néha érteni miről beszélnek) akkor szerintem egyértelmű, hogy nem szépen kedélyesen társlognak. Amúgy téglából van.
2021. máj. 11. 12:57
 12/16 anonim ***** válasza:
16%

1-es vagyok


Menet közben módosítottad a történetet!

Én az első variációdra válaszoltam, amiben még duruzsolásról írsz, mert hogy " A szomszéd idős házaspár reggel 7-től napnyugtáig kint ül az udvarán, folyamatosan beszélgetnek."


Aztán ebből kerekedett, hogy süketek és ordítanak, vagy "De sokszor van az, hogy a nő a kert egyik feléből ordít a férfinek."


Ha alapban a második opció lett volna a kérdésben, arra nem is válaszoltam volna.

2021. máj. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos normális, nekem a szomszédom egy nagyothalló bácsi, el lehet képzelni a beszélgetést a kertben, mindenki teli tüdőből ordít. (A slusszpoén, hogy az öreg teljesen jól hall ha berakja a hallókészülékét, csak legtöbbször lusta ehhez.)


Szólni lehet, de nem biztos, hogy változik valami.

Mi pl. minden egyes hétvégén átmegyünk és udvariasan szólunk, hogy halkítsák le a bömbölő rádiót az udvaron, meg is teszik, aztán következő alkalommal ugyanúgy ordíttatják...

2021. máj. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
48%

Remélem már nincs sok nekik hátra.

Kitartást addig is.

2021. máj. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem az, én sem bírom az ilyet.
2021. máj. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem éppen akkor állsz neki a beszédüknél hangosabb zenét hallgatni?!

-DE IGEN!

2021. máj. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!