Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Megörült az alsó szomszédom...

Megörült az alsó szomszédom mert laminált padlót tettünk le az előző tulajnak pedig padlószőnyeg volt .Tényleg ennyire kibírhatatlan ?

Figyelt kérdés
Veri Bánk a falat a lépés hangért ,a beszéd hangért ,és ha kiesik a kezünkből valami.Üvöltözik mint a sakál pedig nem csinálunk semmi extrát azt kiabálnak mindent hall.
2021. ápr. 20. 21:51
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Padlószőnyeget nem szeretnék, poratka allergiám van.
2021. ápr. 21. 22:36
 12/17 anonim ***** válasza:
16%
Ó te szegény, ne kockáztass, inkább a szomszédaid kapjanak idegösszeroppanást miattad... az egészségük úgysem számít...
2021. ápr. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
17%

Hú, ezt előbb kellett volna átgondolni. Aki lerakta szaki nem mondta, hogy kéne alá szigetelés?

Egyébként el tudom képzelni, hogy nem csak szórakozik és nem csak cseszegetni akar, főleg ha előtte nem volt ilyen gondja. Azért én meg tudom érteni, hisz nem lehet kellemes, ha valaki a saját otthonában pihenni szeretne és füldugóval sem megy.

2021. ápr. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Miért rajta vagyok az ügyön talán tegyék le újra lamináltat kibélelve? Szerintem attól még a PVC is jobb .
2021. ápr. 21. 22:55
 15/17 A kérdező kommentje:
Azért nem elviselhetetlen zajról van szó szerintem ,este 8 tól ágyban vagyunk az ő hálószobájában ahol ő alszik dupla 2*3 szőnyeg van egymáson nyugodtan pihenhet.
2021. ápr. 21. 22:57
 16/17 anonim ***** válasza:
82%
Itt egyértelműen az épület a hibás és nem ti. A teljesen normál, hétköznapi életviteletek zaját ha hallja, akkor az épület szerkezethibás. Még a laminált előtt lerakhattatok volna valamilyen zajvédő alátétet, de ha ez elmaradt (mert nem tudtátok, hogy milyen a födém), akkor már sokmindent nem lehet csinálni. Normál szőnyeg lerakása az jó, ezt meg is tettétek duplán. Még annyit tehettek, hogy puha talpú papucsot használtok otthon. De mint írod, a beszélgetés is áthallatszik, tehát egyértelmű az épülettel van baj. A szomszéd is rá lehet kattanva a problémára, mert mint írod, megy utánatok szobáról szobára. Azért ez nem normális. Próbáljatok meg normálisan beszélni vele, hogy van szőnyeg, igyekeztek halkan járni, de azért élni fogtok a lakásban, innentől az ő gondja, hogy megszokik vagy megszökik. A kiabálással, kopogással ne foglalkozzatok, majd megunja. Azért, mert lépkedtek, meg beszélgettek a lakásban, nem jelenthet fel.
2021. ápr. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Hiába az alátét, nálunk is ez van, minden lehallatszik, áthallatszik, mert szar a födém. A másodikon van egy srác aki gitározik, de tök olyan, mintha a szomszéd lakásban gyakorolna, pedig 2 szinttel lejjebb lakik. A lépcsőházban nem is hallani annyira, de a lakásban igen. Nekünk is szólt az alsó szomszéd, hogy hallani ahogy járunk, hiába a papucs vagy a zokni. Van szőnyeg is, de maga az épület van szarul megcsinálva, ezellen meg nagyon nem lehet mit tenni. Mi viszonylag halkan élünk, nem úgy mint az az 5 kisgyerekes család akik a házban laknak.
2021. ápr. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!