Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Téged zavarna, ha a közeletekb...

Téged zavarna, ha a közeletekben lévő parkban a padon egy fiatal srác időnként piálna?

Figyelt kérdés

Most nincs kocsma, nincsenek nagyon barátaim se. Van a közelben jó pár park - 14. ker. kb minden ház aljában van egy pad, vannak olyan u alakú épületek is, amelyek takarnak pár padot.

Van szemetes a pad mellett így az üres sörös dobozt és a cigi csikkeket mindig kidobom. Nem ájulásig innám magam, csak leülnék mondjuk 1-2 doboz sörre, eltelefonozgatnék és elszívnék pár szál cigit.


Kérdés, hogy ez az ott lakókat mennyire zavarná? Ha picit jobb idő lesz.



2021. jan. 28. 14:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem kezd el részegen ordibálni, dalolni, belém kötni, tombolni-rombolni stb. addig nem.
2021. jan. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Engem csak az zavar, hogy a házunk előtti parkban a motorral érkező fiatalok késő este is hangosan ordibálnak, üvegcseréppel van tele a pad környéke, meg cigarettacsikkel, és direkt körbe-körbe mennek a motorral a park füvén, ami ettől kikopik, mi meg hallgathatjuk a bőgő motorokat.


Amit te csinálsz, az nem zavarna. Gondolom közterületen van a pad... Esetleg ha valaki fölötted kinyitja az ablakot és kinéz, akkor kérdezd meg, hogy nem zavarod-e és nem megy-e be a füst. Az emberek általában szeretik az effajta előzékenységet és elfogadóbbak lesznek veled. Nagyon figyelj, hogy jól nyomd el a csikket, föl ne gyújtsd a szemetest! Annak is utánanézhetsz, hogy megengedett-e a közterületi alkoholfogyasztás, mert sok helyen tiltott, és ha nálatok is, akkor egy rigolyás lakó miatt kellemetlen helyzetbe kerülhetsz.

2021. jan. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Egy anyuka/házmester mentalitású öreg jó eséllyel be fog szólni/rád hívja a jardot előbb-utóbb.
2021. jan. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
57%
Engem nem, csak nem látom az értelmét...
2021. jan. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
csendes részeg vagyok, van munkám csak kicsit elterelni a figyelmem munka után, nem a legforgalmasabb parkban ülnék le, mert ott túl sok lenéző tekintetet kapnék.
2021. jan. 28. 15:14
 6/9 anonim ***** válasza:
50%

#5

Engem speciel nem zavarnál, de arra figyelj, hogy a cigifüstöd ne szálljon be senki ablakán, mert akkor hamar elhajtanak.

Egyébként jogodban áll bárhol üldögélni, Magyarországon a közterületen ivás sem tiltott, de pont a XIV-ben igen, ha azóta nem került visszavonásra:

[link]

2021. jan. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
70%

Engem abszolút nem zavarnál. Amitől kivagyok, amikor valaki ordibál, beszólogat közben, szétdobálja az üres dobozokat stb. Aki magában elücsörög és iszik pár sört, nem izgatna.

Az meg hülyeség, hogy elküldik ha bemegy neadjisten valaki ablakán a füst. Szabadtér, közterület, semmi nem tiltja, hogy rágyújtson. Vagyis “elküldheti”, azaz megpróbálhatják, neki viszont nem kötelesség elmenni.

Amúgy szinte minden panelban/társasházban vannak dohányzó emberek, őket is elhajtják a saját lakásukból a szomszédok, ha rágyújtanak és kimegy az ablakon a füst...?

2021. jan. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tilos inni a legtöbb városban közterületen
2021. jan. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
50%

Felolem uldogelhetnek a fiukak a padokon egesz nap. Iszogathatnak is. Eddig a bulik elott parkokban meg ejjelnappaliban csinaltak Budapest belvarosaban.

Kulon koszonom,hogy a szemetet bedobod a kukaba. Ez nagyon kornyezettudatos felnott viselkedes. Puszi oleles erte.

Nekem a bulik hianyoznak meg a belulos talalkozasok.


Nem nezek le senkit azert ,mert tarsasagi eletet el vagy otthonrol elszabadul.


Nem tiltja a torveny,nyugodtan tedd.



N/38

2021. jan. 30. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!