Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért dől mindenhonnan ez a...

Miért dől mindenhonnan ez a nagy feminista ökörség? Hogy a nők hátrányos helyzetben vannak stb?

Figyelt kérdés
Pl ahol én dolgozok teljesen ugyanarra a munkakörre vesznek fel nőket és férfiakat ugyanannyi pénzért de a férfinak 20-100 kilókat kell megmozgatni a nőknek 100 grammokat.(Ha pl irodai munka lenne aztmondom keressenek ugyanannyit de igy ez pont hogy a nőknek kedvez). Vagy mondhatnam a nyugdíj rendszer egy nő előbb mehet el nyugdíjba pedig statisztika hogy jóval tovább él mint egy férfi. Szóval a valóságba pont az ellenkezője van annak ami a médiából ömlik...

2019. júl. 8. 23:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
45%

A mai, modern feminista nők tudnak sipákolni, ha nem egyenlő mértékben végzi a házimunkát otthon a férjük(ami eddig marhára a nők dolga volt...), de ha az általuk végzett lófsz munkáért nem ugyanazt a pénzt kapják, mint egy férfi, az is az ugatás tárgya.

Pofázni mindenért tudnak a feministák, alkotni, hasznos dolgot végezni nem. Kb a szemétdombra való mind, annyit érnek. Emberileg is.

2019. júl. 11. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
UTolsó, mi egyenlően végezzük, máshogy el se tudnám képzelni. te valami csökött agyú incel lehetsz, aki azért pijjog a nők ellen, mert nem tud pinához jutni. Am meg monyosok között is van aki lófsz munkát végez, meg köztünk is van, aki nem. Kívánom, hogy ezt élőben add elő pl nekem, és akk azt is meg tudom mutatni, milyen amikor egy nő pcsáz ki, úgy, hogy beszarsz.
2022. jan. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!