Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elítéltek az intim képcseréket...

Klepping kérdése:

Elítéltek az intim képcseréket? Nektek volt már benne részetek? Tartjátok a "partnert, vagy több fiútól/lánytól is kérték képet/ küldötök?

Figyelt kérdés

Elítéltek az intim képcseréket? Nektek volt már benne részetek? Tartjátok a "partnert, vagy több fiútól/lánytól is kérték képet/ küldötök?


Ha szeretnétek, akkor az életkorotokat is írjátok le, és a tapasztalaitokat.



2019. jún. 15. 00:48
 1/9 A kérdező kommentje:
Elitélitek*
2019. jún. 15. 00:55
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Régen mikor fiatalabb voltam küldtem is és kaptam is. De már nincs meg senki képe. Nem itélem el. De így visszagondolva baromság. 33/nő
2019. jún. 15. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%
Hat eleg butanak tartom, aki kuldozget magarol, de nekem 8, en biztos nem kuldenek es nem is kernek.
2019. jún. 15. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%

Eddig férfiként még csak polo nélküli képet küldtem azt is főként azért mert viszonylag jó testem van, már 7 éve konditerembe járok.


... és ezt is csak akkor ha kapok akármilyen intim képet, hogy "én is küldjek valamit"


Soha sem kezdeményezem és nem kérek.


Úgyis látom élőben a dolgokat és meg mutatom, de nincs nagyon értelme az ilyen képcseréknek. Maximum távkapcsolatnál.


A kapott képeket most egy mappában tárolom, eddig még csak 4 lányról van, mert nem rég kezdtem.


Azzal a gondolattal, hogy elrakom emlének ha kapok, mert mondjuk 40 évesen biztos jó lesz vissza nézni miket alkotott a mostani 21 éves énem.

2019. jún. 15. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%
Nem ítélem el, én is csináltam már hasonlót, de csak óvatosan.
2019. jún. 15. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem ítélem el de nem is küldök senkinek intim képeket. Valahogy nem érzem szükségét annak, hogy a csajnak az egész baráti köre a szerszámom nézegesse. Meg hát nem nagyon akarnék olyan emberrel rosszba lenni akinek régebben küldtem ilyen képeket. Ha akarja látni a hölgy akkor megtekintheti élőben.
2019. jún. 15. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Elítélem. Teljesen ismeretlen ember (vagy olyan akit csak "neten keresztül ismer a másik" intim képet kér, erre meg elküldi a másik fél... Nekem egyszer volt chat-elésnél, hogy betalált valaki, aki "lánynak mondta magát" első szava az volt, hogy küldjek fényképet a legnemesebb testrészemről. Közöltem, hogy nem fogok küldeni, letilthat, ha akar és kereshet tovább, ne aggódjon, sok férfi lesz, aki rögtön küld. Szó nélkül letiltott.


38F

2019. jún. 15. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Balogh Bence 2019 ***** válasza:

Miért kéne elítélni? Ez egyszerű konszenzusos szex.

Igen, csináltam, már.

Ebben nincsenek kötöttségek, lehet egyszerre több emberrel is csinálni, ez nem kapcsolat.

2019. jún. 15. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem ítélem el. F 40
2019. jún. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!