Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen emberek a Bonyhád...

Milyen emberek a Bonyhád környéki svábok?

Figyelt kérdés
Egy ilyen lánnyal ismerkedek és elég jól haladunk. Viszont ami fura,hogy a szülei kimentek németországba egy gyárba betanított munkásnak mikor a barátnőm még 12 éves volt és őt az egyedüli nagymamájával lakott. Már rég nem lenne szükség rá,hogy kint legyenek,sztem akkor sem lett volna muszály,mert nem voltak eladósodva,házuk volt. Most meg fullos autó,fullos ház. Csak azt akarom kihozni az egészből,hogy miért ennyire pénzközpontúak?(az én szüleim biztos nem hagytak volna a nagymamára)
2019. jún. 5. 06:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez egy totál értelmetlen náció alapján skatulyázó kérdés.

Ki tudná ezt?

És Mucsaröcsögén milyen emberek élnek?

2019. jún. 5. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem minden sváb ilyen, de közülük elég sokan igen. Nekem ez a svábos dolog kimaradt az életemből, mert a környékünkön nem voltak, aztán elmentem egyetemre. Ott lett 3 sváb haverom. Az egyikük teljesen normális volt. A másik kettő elég pénzközpontú.

Az egyikük azonnal eldugott minden édességet a szobájában, amint belépett valaki. Soha, senkit sem kínált meg, de ő szeretett kérni dolgokat.

A másikuk képtelen volt arra, hogy a boltban ha siettünk, 5 forintot otthagyjon. Ha mondjuk elmentünk inni és vettünk piát közösen, akkor mindenki nagyjából odaadta a pénzt (ha mondjuk 950 ft kellett, akkor egy ezrest), de ő mindig pontosan kiszámoltatta blokkal a részét. Egyiküknek sem volt amúgy anyagi gondja, de elég sokat panaszkodtak, hogy szegények.

2019. jún. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!