Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy pasi miért nem áll ki...

Egy pasi miért nem áll ki magáért, miért kerüli a legkisebb konfliktust is?

Figyelt kérdés

Ráadásul tök hülyén kezeli ezeket a dolgokat: olyan minősíthetetlen beszólásokért amiért egy átlag pasi már ütne, ő azt is elvicceli!


Ezt úgy értsétek hogy ha lek*rvázzák a barátnőjét azon is röhög és annyit mond hogy "ja jól keres vele a csajom, engem is eltart!" (megtörtént eset)


Ezért normális pasi már verekedne de ő nem!


Szerintem simán gyáva! Találkoztatok már ilyennel?



2019. máj. 27. 21:42
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem is gyáva. De mindjárt jönnek, és elmagyarázzák, hogy az a férfi, aki hagyja, hogy így beszéljenek a szerelmléről, az valójában intelligens. Persze csak addig beszélnek így, míg egy ilyen pasi mellett nem ütik le őket, míg a pasi röhögve nézi és nem segít...
2019. máj. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
95%
valoszinuleg gyerekkoraban sosem hagytak otthon, h kialljon magaert. minden erre iranyulo torekveset elnyomtak. nem gyava, csak nem tudja hogyan alljon ki magaert, meg mindig azt hiszi, h otthon van. engem is olyan szellemben neveltek, h vagy elturtem mindent, vagy az erosebb nyert (apam). szoval ilyen szempontbol megertem a sracot. szolj neki, ha zavar. en megtanultam magamert kiallni, bar kell egy kis ido amig az ember megerzi ujra a sajat erejet es eszrevesz, h nem ertelmetlen kiallni magaert. sokszor sokkal jobb erzes belul, vegre szabadabbnak erzem magam tole :)
2019. máj. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

# 1


Annyira fura hogy az erő és férfiasság látszatát sem akarja kelteni, hanem mintha simán azt akarná prezentálni hogy ő gyáva és fél. Normális férfi ezeket azért próbálja leplezni és elrejteni de ő mintha erényt akarna kovácsolni ebből! Annyira irritáló!!!

2019. máj. 27. 21:54
 4/22 anonim ***** válasza:
90%
Mert a sztereotípiákkal ellentétben egy "pasi" is lehet gyenge, akár lelkileg akár fizikailag. Ahogy a második írja, ennek is megvannak a neveltetésbeli és egyéb okai.Mondjuk az sem segít a dolgon, hogy sokan úgy definiálják a férfit ... akarom mondani "PASIT" hogy mindenre üt és ököllel, agresszivitással válaszol.
2019. máj. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
96%

Mert csak a fogyatékos, bugris aljanép szokott verekedni. Értelmes emberek nem.

Az értelmes ember leszarja, hogy egy bugris mit beszél és hogyan erőlködik hogy beszóljon.

2019. máj. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
84%
vótmá
2019. máj. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
94%
#5 Pontosan
2019. máj. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
96%
Vannak konfliktus kerülők és értelmesek is, akik nem mennek bele csip-csup konfliktusokba. Aki viszont mindenre ugrik, sértődékeny, az lehet egyszerűen idegbeteg.
2019. máj. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
86%
Ez a pasid?? Ha ennyire zavar ez akkor hagyd el. Mondjuk én se szeretek verekdni de azért minimum visszaszolnak hogy anyd kva vagy valami ilyesmit. Aztan ha verekedes lesz hat legyen. De ö ilyen ez van nem illetek össze. Neki ilyen nagydarab agressziv 120 kg os baratno valo. Az majd megvedi.😂
2019. máj. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
94%
És a verekedéssel mit ér el? Egy rosszul bevitt ütés és mehetsz is a börtönbe.
2019. máj. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!