Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem teszik a boltokban...

Miért nem teszik a boltokban az emberek az áruik után az elválasztót? Miért a másikra várnak?

Figyelt kérdés
2019. máj. 7. 16:52
 1/5 Miss Endzsi ***** válasza:
Ezt még nm tapasztaltam körülöttem. Mindenki magának szokta elválasztani.
2019. máj. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Általában körülöttem is normálisan megteszik előttem, vagy megteszem ezt magam az utánam jövőre értve.


Ez piti ügy ahhoz képest, hogy sokan csak elmennek az olyanok mellett, akik valami oknál fogva segítségre szorulnának...

2019. máj. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
Miért kell ezen problémázni? Ha a másik kiteszi, akkor kiteszi, ha meg nem, akkor kiteszed te. Vagy olyan nagy tragédia, ha neked kell kitenned?
2019. máj. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha nagy távolságok vannak az áruhalmok között, akkor én nem teszem ki, mert úgyis egyértelmű. Nem akarok plusz munkát adni a pénztárosnak. (Tudom, hogy csak egy mozdulat elvenni és félrerakni, de ha sokszor megcsinálja egy nap, akkor már összeadódik.)


Ha szorosan vannak a vevők cuccai egymás után akkor persze kirakom.

2019. máj. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Engem nem zavar ki nem teszi oda, sőt én az vagyok aki kiteszem az árum elé és mögé is ha nincs odarakva saját érdekem, hogy ne keveredjen a holmi a másikéval.

Sokkal inkább zavar amikor nincs elválasztó amit kitudnék tenni. Mert trehányak az alkalmazottak és a pult alá be van esve több darab X hónapja és kutya se veszi ki.

2019. máj. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!