Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A romák többség miért nem tud...

A romák többség miért nem tud viselkedni? Tisztelet a kivételnek.

Figyelt kérdés

Megyünk be egy plázába én utánuk, valószínű csőtörés volt, mert szennyvízszag volt.

Erre hátra fordul a faszi és közli nekem, "kinyitottad a szádat, onnan jön a szag?". Az "Asszony" meg röhög rajta. Mind a kettő olyan lepukkant volt.


De nem az első eset, egyzserűen ezekben semmi norma, viselkedés kultúra nincs.

Természetesen nem mindig, de 90 %-ban ők csinálják ezt.


2019. ápr. 11. 10:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Mert primitív bohócok. Önkontrolluk nincsen,és közveszélyesek is. Szerintem kezeltetni kéne őket.
2019. ápr. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Nekik ez a normális viselkedés.
2019. ápr. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%
Ezt látják a családjukba. Így szocializálódnak. Az esetenkénti belterjesség miatt a génállományuk is elég pocsék.
2019. ápr. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%

A legtöbb cigány szó szerint állati ösztönlény szinten van.

Oda szarnak maguk alá, meglopják azt, akitől enni kapnak, meghágják a saját családtagjaikat.

Ehhez képest a Te példád nagyon nagyon enyhe és kúltúrált.

2019. ápr. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
51%
Nem mondom, hogy a szívem csücskei a cigányok, de még mindig jobban viselem, mint a saját környezetemben lévő "értelmiségi-középosztálybelieket", akik belül még jóval durvábbak, csak felvesznek egy mázt, amivel leplezik. Szerintem a cigányok csak simán nem tanulták meg, hogy elrejtsék a gondolataikat, egyébként majdnem minden más ember is épp ennyire primitív.
2019. ápr. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%

Én még eddig nem láttam kivételt.


Onnan, ahonnan ők jönnek, ez a normális. Evolúviós zsákutca, valahol megkeredtek az emberré válás folyamatának az elején.

És mivel az emberek 90%-a tart tőlük, így nyilván nagy pofájuk van.


Én nem vagyok álszent, találkoztam sokkal a volt munkahelyeimen is és az utcán is, nem találkoztam normálissal és nyiltan felvállalom, hogy nem is alkalmaznék soha romát. Igen, magyarok között is van hülye meg gyilkos, de amíg ott 100 emberből 1, addig a romáknál 100-ból 99.

2019. ápr. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
84%
Multkor mentem az utcan beszolt harom kancigany hogy "vigyázz magadra te náci fa$z" nem ertettem miert... nem vagyok naci. Nem valaszoltam semmit. Erre a lenagyobb csavo utanam jott es kiabalt hogy nem tudok koszonni? Aztan szerencsere eppen jottek rendorok ugyhogy el tudtam menekulni... es ez egy atlagos eset. Volt hogy egy cigany srac csak ugy belemrugott mikor vartam a vonatot...
2019. ápr. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
86%
Most nekialltam edzeni... hogy el tudjam verni oket ha ujra ilyen van
2019. ápr. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
87%
Az összes szemetet a gázkamrába!
2019. ápr. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
76%

Engem a lomtalanításnál álltak körbe 4-en, nő létemre, a házamtól pár méterre. Vittem ki 1 zsák lomot és egy kis vasat és nekiálltak beszólogatni, meg jöttek oda hozzám. Szerencsére nem vagyok egy elveszett, nyíltan megmondtam neki, hogy átb.szom rajtuk a vasrudat ha nem szállnak le rólam.


Akkor 3 visszalépett (nem gondolom hogy megijedtek, csak nem akartak konfliktust).

Viszont az egyik továbbra is magyarázott, hogy próbáljam meg. A barom persze nem tudta, hogy a kapum nyitva maradt, így csak szólnom kellett a "kiskutyámnak", akinek a megjelenése elég volt ahhoz, hogy befogja a pofáját.


Utálom mindegyiket, nekem ne mondja senki, hogy van köztük normális, mert egyet sem láttam!

2019. ápr. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!