Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti nem szörnyedtek el mikor...

Ti nem szörnyedtek el mikor láttok anyukákat ilyen olyan baba mama csoportban kérdést kiírni oltári helyesírás hibákkal?

Figyelt kérdés

Létszíves.

Kőszönőm.

Stb.

és ilyenek nevelnek gyereket..


2019. febr. 25. 11:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
19%
Nem értem mi köze a helyesírásnak a gyerekneveléshez. Egy általános iskolát végzett egyszerű nő lehet szebben neveli a gyermekét, mint egy három diplomás. A kérdésre válaszolva, nem, nem akadok ki.
2019. febr. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
36%

De szörnyedek, viszont csak az oktatás minősége miatt



Rossz helyesírással is gyönyörűen lehet gyereket nevelni. A gyereknek az iskolában kell írni tanulnia.


Nekem anyukám rossz helyesíró, mégis értelmes,okos nő..

2019. febr. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
62%

Attól jobban kiakadok, amikor pelenkát meg ruhát tarhàlnak, mert a semmire szültek.

Az, hogy helyesírásbòl nem jó, még nem jelenti azt, hogy a gyereknek is rossz lesz.

2019. febr. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
79%
De.
2019. febr. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
90%
Még egy általános iskolát végzett embernek is illene helyesen írni, nem hogy annak akinek magasabb iskolája van. Én is elszörnyedek, ha hibát látok, de sokkal jobban zavarnak azok a kérdések hogy "késik fél napot, lehet terhes vagyok?" vagy "zsibbad a combom, terhes lehetek"? esetleg "ma vagyok az 5.dpo-n, ez a teszt pozitív?"
2019. febr. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nekem is írt valamelyik egy anya ahogy adnék e neki 1 db! Libero pelenkat
2019. febr. 25. 12:03
 7/17 A kérdező kommentje:
*hogy
2019. febr. 25. 12:03
 8/17 anonim ***** válasza:
72%

De, engem is kiakaszt egy resze. Vannak kivetelek.


1, ha hataron túli magyar (sokszor hasznalnak olyan kifejezesejet, szavakat amit itt sosem fogunk, naluk meg tok normalis)


2, ékezet szinten nem akadok ki, mert en telefonrol netezek kizarolag es az nekem is korulmenyes, mastol is elnezem.


Amugy azt nem ertem, kb minden eszkozon van mar helyesiras ellenorzo... Akkor, hogy születnek meg olyan szavak amiket látunk?!? Szanalmas igenytelen dolog ha valaki sujja meg ilyeneket ir, de ha őket nem zavarja?

2019. febr. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
70%

Uh, van olyan aki pelenkat tarhal? Olyat lattam mar h tüzelőért könyörögtek, aztan kiderult, hogy kicsit se csórók, de egy darab pelenka? Jezusom... 🙈


Nekem is a helyesíráson tul a melysötétség a masik aggasztó dolog. Egyszerűen egyeseknek foogggalmuuk sincs hogy lett a gyerek. Aztan ha megvan a gyerek akkor jonnek az okos kerdesek h 2es fel honaposan lehet-e adni neki daraltkekszes tehentejet meg sorolhatnam, a 8honapos lanyom meg nem jar, baaj?

Aztan jon a 14honapos fiam nem beszél... Vagy a KEDVENCEM a


Mit veszel -

Karacsonyra, keresztelore, Húsvétra, nevnapra, szulinapra.


Majd a MILYEN TORTAT CSINALTASZ A GYEREKNEK? (es akkor jon egy kek / sarga etelszinezekes 2cm vastag fondantos atomedes minion torta)


Tudom, le kene szarni de eletkeptelenek es ezekből csak ugy potyognak a kolykok. (jo, amugy nem panaszkodom van 2 gyerekem, de ekkora rongyrazast sose csinaltam meg korejuk)

2019. febr. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
75%

Rossz làtni, igen. De nem az én dolgom. A jelenség csak azt igazolja, hogy a dugàshoz meg a szaporodàshoz nem kell ész, és sajnos az ilyenek ilyen példàt is mutatnak nagyrészt. Szomorú, hogy olyanokon múlik egy gyerek èlete, jövője, akik annyira butàk, hogy képtelenek megtanulni helyesen írni, vagy nem tudnak fogalmazni, olvasott szöveget értelmezni( ha valaki vàlaszol neki). Mit taníthat ilyen ember? Ès nem fogyatèkos, diszlexiàs stb. emberekről van szó.

Èrdemes lenne megnézni, milyen ember vàlik olyan gyerekekből akik előtt hasonló példa volt. Ismerek pàrat, alkesz, drogos, törvényszegő is akad köztük.

2019. febr. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!