Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális, dolog, hogy 25 éves...

Normális, dolog, hogy 25 éves férfi létemre egy üveg bor után elsírtsm magam a Queen filmen?

Figyelt kérdés
2019. febr. 9. 19:47
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
A bornak nincs köze hozzá, se a korodnak... max annak hogy van lelked vagy szíved.. bár most, hogy így ilyenformán írtad ki ezt... kétségeim támadtak.
2019. febr. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ne érts félre, a kérdés csak azért született, megt még mindig rengetegszer hallani, hogy egy férfi sosem sír. Csak kíváncs voltam, hogy hogy viszonyulnak az itteni emberek ahoz, ha egy férfi sír egy filmen.


Amúgymeg van köze hozzá a bornak. Én alapból zárkózott vagyok, dealkohol hatása alatt sokkal könnyebben mutatom ki a valódi érzelmeimet.

2019. febr. 9. 20:26
 3/5 anonim válasza:
100%
30 éves férfi létemre bor nélkül is megkönnyezek minden komolyabb filmet. Szerintem nem ciki.
2019. febr. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez csak a nagy arcú '''alfa'''hímnek magukat hívő férfiakat szokta zavarni. Emberek vagyunk, vannak érzéseink és ez normális, borral vagy anélkül.
2019. febr. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én bor nélkül is megkönnyeztem azt a filmet. Bár ennek személyes oka is van...
2019. febr. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!