Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy 52 éves férfi már idősnek...

Egy 52 éves férfi már idősnek számít?

Figyelt kérdés
2019. jan. 4. 00:52
 1/8 anonim ***** válasza:
86%

A kérdés kiírásának időpontja: 00:52

Jó kis egybeesés!

De attól függ, hogy eddig hogy élte az életét.

2019. jan. 4. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek, ennyi idősen már nagyon számít az életmód. 20 évesen még nem, de már 40 felett is nagy különbség van azok között, akik nem sportolnak, dohányoznak, rendszeresen alkoholt fogyasztanak, stb... és azok között, akik egészségesen élnek.


De én kifejezetten idősnek nem mondanék még egy 52 évest.

2019. jan. 4. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát én láttam olyan ötven évest (nőben meg aztán pláne előfordul), hogy sok 30 éves szeretne úgy kinézni...

És látok olyan roggyant ötvenest is, akitől már nem kérik, hogy mutassa fel a jegyét. Pedig még bőven felkéne...

2019. jan. 4. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

hatvan éves korig középkorú, e felett hetvenig idős korú, hetven felett öreg korú..


Előttem már leírták, hogy az életmód sokat számít. 52 éves még nem számíthat(nem is látszódhat)idősnek..

persze egy 16 éves kiscsaj bőven öreg fa.znak titulálja, akármilyen fiatalos..

2019. jan. 4. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mihez képest? Milyen értelemben? Mert pl, ha egy 16 éves lányhoz nézzük, akkor az. Ha csak úgy általánosságban, akkor nem.
2019. jan. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha fiatalos ès jòl tartja magát.Nem

35N

2019. jan. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nyugi van. Most öreg vagy. Mikor én leszek 52 nyilván 70-ig még fiatalnak számítok.

De amúgy nem, manapság nem számít idősnek. Főleg hogy több az öreg mint a fiatal, szerintem az is számít.

2019. jan. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem középkorú. A viselkedése láttathatja fiatalabbnak és idősebbnek is. Ha mondjuk a parkban látom futni a kutyájával, akkor fiatalosnak gondolom. Apám idén lesz 52, de ő folyamatosan morog, panaszkodik, kötekszik, őt pl öregnek látom.
2019. jan. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!