Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen reakciót vágnál le a...

Milyen reakciót vágnál le a tárgyaláson, ha élefogytiglan bütntetés kapnál?

Figyelt kérdés
Te hogyan tudnád feldolgozni, hogy az egész életed a 4 fal között kell le élned? Tudom, hogy lehetetlen, de megkapnád ezt az ítéletet mit csinálnál?
2019. jan. 2. 23:16
 1/9 anonim ***** válasza:
20%
Szerencsére ilyen helyzet nem veszélyeztet, mert törvénytisztelő ember vagyok.
2019. jan. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De te hogyan fognád fel?
2019. jan. 2. 23:27
 3/9 anonim ***** válasza:
74%

Elfogadnám. Nyilván akkor ki is érdemeltem valamivel és nem sikerült megúsznom, hát ez van.

Van jó oldala is: adnak ingyen ennivalót és bőven van idő olvasásra, sportolásra vagy más egyéb szabadidős tevékenységre. Állítólag valahol még internet is van.

Nyilván a magyar börtönökben nincs akkora luxus, mint a külföldiekben, de azért itt sem rossz a helyzet. Tavaly volt lehetőségem megnézni belülről a szombathelyi börtönt, és tudod hogy néz ki? Mint egy elegáns bentlakásos külfölsi iskola. Van szép kert, nagy könyvtár, sportolási lehetőség, főző-, infó-, festő- és miegyéb szakkör, satöbbi. Még cigit és piát is vehetsz, ha megkeresed rá a pénzt.

Végig az járt a fejemben, hogy miért pont egy börtön van ennyi mindennel felszerelve, miért pont a börtöntöltelékeknek adnak ennyi lehetőséget a művelődésre és különböző dolgok elsajátítására, miközben egy átlag magyar középiskolában még véletlenül sincs ennyi minden.

2019. jan. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A TÉSZ-sek bevannak zárva teljesen. :D
2019. jan. 2. 23:37
 5/9 anonim ***** válasza:
69%
Megagyalnám a bírót.
2019. jan. 3. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
2019. jan. 3. 00:53
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom itthon nincs nagyon tényleges életfogyti. Gyilkosságért sem ülnek kifejezetten sok időt. Egy evtized után szabadul kb.
2019. jan. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Olyanná válnék mint Samuel L. jackson a Remény rabjaiban. Öreg koromra kiengednek és már parázok mindentől, nem talàlom a helyem. Hosszu évek alatt hozzá lehet szokni. Kialakul egy benti rend és világ.
2019. jan. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Te hogyan tudnád feldolgozni, hogy az egész életed a 4 fal között kell le élned?"


Ha adnának videójátékokat és internetet én ellenék egy egész életre a 4 fal között. Szerintem sokan mások is.

2019. jan. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!