Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha sokban hasonlítok a sorozat...

Ha sokban hasonlítok a sorozatgyilkosokra, akkor nagy valószínűséggel, én is hasonlókat fogok csinálni? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

-Rossz gyerekkor,többnyire alkoholista családban nőttek fel.

-Gyilkosságokról fantáziálás.

-Gyermekkorban állatbántalmazás. Én ugyan nem bántalmaztam egy állatot se,de sokat gondoltam rá,ezt általában mással vezettem le,mint pl. boxxal vagy éppen egy plüssmacit tépek szét,de ez sem volt elég.

- Intelligens embernek tartják őket.

-Agresszívak gyerekkorban. pl. iskolai verekedések stb.

Egy 18 éves fiú. Poénból be írtam a keresőbe,hogy mi jellemző a sorozatgyilkosokra,és meglepett,hogy mennyi mindenben hasonlítanak rám. Már voltam pszichiátrián az agressziómmal kórházban,ott semmit sem állapítottak meg. Mivel 11-12 éves koromban már közveszélyesen viselkedtem,ezért kerültem be. Adtak valami pszichológust,és le volt rendezve az egész.


2018. dec. 18. 21:17
1 2
 11/13 anonim válasza:
Egy sorozatgyilkos ( vagy jelölt) nem gondolkodik azon, hogy sorozatgyilkos lesz-e.
2019. márc. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
#11 Miért vagy ebben ennyire biztos? Tán sorozatgyilkos vagy? Ha így is van, akkor is csak a saját tapasztalatodat írhatod...
2019. márc. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Te max. wannabe serial killer vagy.
2021. szept. 18. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!